Тест на уважність: знайдіть за 5 секунд симпатичного порося

Author name 21 Січня 2022 в 12:01

Поділитися статтею

Де порося?
Де порося?

Знайдіть за 5 секунд симпатичного поросяти на картинці. Якщо ви не знайшли його, то на малюнку нижче ви зможете побачити, де порося. Гарного вам настрою та удачі у всьому!

Це швидкий тест на уважність. Порося звичайно видно і воно велике на картинці, але час за яке його потрібно знайти обмежено 5 секундами. Встигнете знайти порося? Уважна людина впорається з цим завданням, а новачкові потрібно тренувати уважність. І інформація нижче йому буде корисною.

Відключайтеся щодня

Ми постійно підключені до соціальних мереж та новинних платформ. Постійний потік засобів і інформації може бути приголомшливим, що сприяє позбавленню ментального безладдя.

У гіперзв’язаному цифровому світі залишатися уважним часто так само просто, як провести якийсь час без смартфона чи пристрою. Чи то в приміщенні, чи на вулиці, ви повинні кожен день намагатися робити щось, що не залежить від електронного пристрою. Вирушайте на прогулянку або приготуйте вечерю для друзів, але переконайтеся, що вони залишають телефони біля дверей!

Створіть робочий простір, що не відволікає

Відволікаючі фактори в сучасному світі всюди, але вони мінливі, якщо ви створите ідеальне робоче середовище. Під час роботи або навчання вимкніть повідомлення на всіх пристроях та створіть спеціальні слоти для відповідей на електронні листи та повідомлення, пов’язані з роботою. Навіть коротке повідомлення може швидко порушити різке зосередження.
Музика рекомендується для продуктивної роботи – доки вона підходить, а це означає, що музика без слів допоможе вам зосередитися. Створіть плейлист з музикою для

Спробуйте – це має допомогти вам поліпшити уважність. А тепер переходьте до тесту і знайдіть за 5 секунд симпатичного поросяти на картинці. Якщо ви не знайшли його, то на малюнку нижче ви зможете побачити, де порося.

Гарного вам настрою та удачі у всьому!

""
Порося обведене червоною лінією

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею