Тест – головоломка №61: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 24 Січня 2022 в 09:01

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Чи вдалося вирішити завдання? Якщо вам це становить проблему, то правильне рішення знаходиться на малюнку нижче. Відмінного настрою та удачі!

Все більше популярність набирають головоломки із сірниками. На сайті Одна хвилина є багато таких головоломок. На цей раз ми вам пропонуємо вирішити головоломку №61. І як завжди потрібно перекласти тільки один сірник, щоб здобути правильну рівність.
А для покращення уважності та швидкого вирішення такого типу завдань, вам буде корисна інформація нижче.

Спробуйте час

Слідкуйте, що ви робите за певний проміжок часу, і відзначайте, коли ви були однозадачними або багатозадачними. Додайте, чого ви досягли за цей час і як ви були уважні.

Спробуйте класифікувати завдання

Групуйте свої завдання, щоб виконати їх в один блок часу. Об’єднуйте електронні листи, телефонні дзвінки, доручення та зустрічі. Замість стрибати, використовуйте виділений час.

Видаліть фактори, що відволікають

Вимкніть звук телефону, вийдіть з електронної пошти, видаліть спливаючі вікна Facebook, відключіть звук у робочому чаті. Тепер поставте таймер і працюйте, не відволікаючись. Після цього часу перевірте, що вам потрібно – електронну пошту, чат і так далі. Робіть те, що вам підходить, щоб зосередитись на одному завданні у відведений час.

Згадай свої вправи на свідомість

Між завданнями вставайте, потягуйтесь, робіть глибокі вдихи, вирушайте на прогулянку або послухайте дихальну вправу, що керується.

А тепер переходьте до головоломки із сірниками №61. Чи вдалося вирішити завдання? Якщо вам це становить проблему, то правильне рішення знаходиться на малюнку нижче.

Відмінного настрою та удачі!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею