(Відео) Гляделки папуги з камерою дорожнього руху привів у захват користувачів інтернету

Author name 24 Січня 2022 в 13:01

Поділитися статтею

Папуга
Папуга

Незвичайний випадок стався у Бразилії. На автомобільній трасі встановлено камеру відеоспостереження дорожнього руху. Папуга зацікавила ця камера, і він вирішив зазирнути в неї.

Різні бувають курйозні ситуації, що виникають зі звірами та птахами у дикій природі. Але ще цікавіші та цікавіші бувають випадки коли звірі чи птахи з дикої природи стикаються з людьми або заходять і залітають у населений пункт. Іноді просто дивуєшся до чого звірі та птахи бувають розумні та допитливі. Їм все цікаво, у тому числі як живуть.

Незвичайний випадок стався у Бразилії. На автомобільній трасі встановлено камеру відеоспостереження дорожнього руху. Вона фіксує з якою швидкістю рухається транспорт. Папуга зацікавила ця камера, і він вирішив зазирнути в неї. Невідомо чому папуга виявив інтерес до відеокамери, але факт залишається фактом, папуга періодично заглядав у відеокамеру та уважно в неї дивився.

Компанія з моніторингу дорожнього руху не видалила це відео та не приховала його від публіки. Як констатують користувачі соціальних мереж, папуга шість разів заглядав і цим привів усіх у невимовний захват.
Деякі люди весело відреагували на це відео. Один написав, що в нього не вдалося день і не було настрою. Але після перегляду відео, де папуга зазирає у камеру, він плаче від сміху. І настрій покращав.

Швидше за все, папуга напевно думав, що відеокамера – це велике око.

Папуги відрізняються своїм умінням імітувати мовлення людини та звірів. А ще вони дуже цікаві та багато хто тримає папуги вдома.

А як вам це відео сподобалося?

https://www.youtube.com/watch?v=eT890bLLrjk

А це ще одне відео, в якому інший папуга робить те саме в Австралії.

https://www.youtube.com/watch?v=WEFdjqt9nOA

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею