Тест на уважність: знайдіть за 10 секунд (тест на час) літеру “Л” серед інших букв

Author name 1 Лютого 2022 в 08:02

Поділитися статтею

Де літера Л?
Де літера Л?

Ну, як уклалися за 10 секунд при знаходженні літери Л? Знайшли потрібну букву? А на малюнку нижче вона показана. Успіхів вам і міцного здоров’я!

Це тест на якийсь час. Всі через якийсь час можуть знайти потрібну літеру, але тут все обмежено часом – 10 секунд. Для покращення уважності вам буде корисна інформація нижче.

Думайте про це як про лайфхаки зі звичками, які легко виконувати і які допоможуть вам бути уважнішими протягом дня:

Потягніться насамперед з ранку. Виконуючи розтяжку і дихаючи одразу після пробудження вранці, ви зарядитеся енергією та зосередитеся на майбутньому дні.

Пийте воду цілий день. Пийте багато води протягом дня, починаючи зі склянки за сніданком. Ваше тіло зневоднюється вночі, тому раннє наповнення резервуару допоможе вам бути енергійнішим протягом дня.

Повільно пережовуйте їжу. І насолоджуйтесь консистенцією та смаком! Ви будете задоволені меншою кількістю їжі та з більшою ймовірністю помітите інші тонкощі протягом дня.

Запишіть свої три пріоритети на день, перш за все з ранку. Особливо перед перевіркою пошти. Ви матимете набагато менше шансів потрапити в бездумну реакцію на те, що потрапляє на ваш екран протягом дня.

Слухай музику. Якщо замість безглуздої балаканини з плоского екрана ви слухатимете музику, яка хвилює вас, ви, своєю чергою, зробите усвідомлений вибір слухати те, що живить вас, а не виснажує ваш розум і серце.

Журнал. Напишіть у своєму щоденнику, щоб запам’ятати свої міркування про свою мету і про те, як ви продовжуєте досягати її. Згодом ви створите запис свого життя, яке дасть цінну перспективу.
Запитайте себе: “Що працює прямо зараз?” Хоч би якими поганими здавались справи, майже завжди є щось, що йде правильно. Свідомо спирайтеся на це.

Ну, як уклалися за 10 секунд при знаходженні літери Л? Знайшли потрібну букву? А на малюнку нижче вона показана.

Успіхів вам і міцного здоров’я!

Літера виділена червоним кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею