Тест – головоломка №90: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 3 Лютого 2022 в 15:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Чи знайшли рішення головоломки №90? На зображенні нижче ви можете його побачити. Відмінного вам настрою та удачі у вирішенні головоломки!

По-різному можна покращувати свою уважність, в одних випадках допомагає одне в іншому, інше. Уважна людина потрібна краще на роботі і їй легше в побуті. Нижче прочитайте інформацію, як її покращити, а потім вирішіть головоломку №90.

Усвідомленість – це практика цілеспрямованого зосередження уваги на теперішньому моменті для досягнення стану пильності, сфокусованого розслаблення шляхом свідомої уваги до думок та відчуттів без засудження. Це може допомогти, якщо ви боретеся з почуттям стресу або занепокоєння, відчуваєте труднощі з концентрацією уваги або відчуваєте якісь складні емоції. Це може допомогти розвинути більше співчуття до себе, тому що вимагає часу, щоб розслабитися та увійти в контакт зі своїм внутрішнім “я”.

Існує кілька способів практикувати свідомість. Хоча на те, щоб привчити себе до повної усвідомленості, може піти деякий час, почати легко, і усвідомленість прийде природніше при послідовній практиці. Найпрекрасніше в уважності те, що ви можете робити це в будь-який час і в будь-якому місці.

Зверніть увагу на ці моменти та почніть свій шлях до усвідомленості:

Перевірка тіла

Зручно ляжте на спину і повільно та цілеспрямовано зосередьте увагу на кожній частині тіла. Почніть з пальців ніг і рухайтеся до голови. Усвідомлюйте кожне відчуття свого тіла.

Будьте свідомо щасливі

Візьміть участь в усвідомленій діяльності, яка вам подобається і яка вкорінює вас у теперішньому. Це може бути малювання, ведення щоденника, заняття йогою або будь-яке інше хобі, яке приносить вам спокій.

Чи знайшли рішення головоломки №90? На зображенні нижче ви можете його побачити.

Відмінного вам настрою та удачі у вирішенні головоломки!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею