Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд літеру Г серед літер Т

Author name 4 Лютого 2022 в 20:02

Поділитися статтею

Знайдіть букву Г
Знайдіть букву Г

Чи змогли вирішити тест? Якщо ні, то на малюнку нижче є рішення. Гарного вам настрою та удачі!

Спробуйте вирішити цей тест на уважність. Для цього вам буде корисна інформація нижче.
Застосовуючи наведені поради щодо усвідомленості на практиці, ви виявите, що кожен день домагаєтеся більшого, не працюючи зайвий годинник.

Порада 1: пориньте в медитативне мислення
Для більшості людей усвідомленість — це новий спосіб мислення, а це означає, що перш ніж його можна буде використати, потрібна практика. Медитація у всіх її численних формах – ідеальний спосіб накачати м’яз уважності. Не існує правильного способу медитувати — він просто вимагає, щоб ви зосередилися зараз і спостерігали за своїми думками, поки вони проносилися у вашій голові.

Якщо ви новачок у медитації та вам потрібно з чогось почати, ви можете спробувати медитувати на своєму подиху. Техніка дихання 4-7-8 проста та ефективна: вдихайте чотири секунди, затримуйте дихання на сім і видихайте на вісім. Весь час концентруйтеся на своєму подиху.

Як альтернативу розгляньте можливість завантаження програми для керованої медитації, такого як Headspace або Calm, щоб полегшити собі роботу. Як тільки ви знайдете свій метод, інтегруйте його у свою робочу рутину, приділяючи іноді кілька хвилин, щоб зосередити свою увагу.
Чи змогли вирішити тест? Якщо ні, то на малюнку нижче є рішення. Гарного вам настрою та удачі!

Літера виділена червоним кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею