Тест – головоломка №106-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 8 Лютого 2022 в 13:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Чи вдалося вам вирішити головоломку? Якщо ні, то на малюнку нижче ви побачите його рішення. Відмінного вам настрою та удачі!

Ну, як вам сподобалися головоломки із сірниками? Якщо, то ми публікуємо чергову за №106-З. А для покращення уважності також публікуємо інформацію нижче.

Що таке свідомість?

Простіше кажучи, усвідомленість – це усвідомлення сьогодення та обставин.

Поняття усвідомленості має буддійське походження й у суспільстві може визначатися по-різному: наприклад, як свого роду ментальне ставлення, яке можна прийняти, чи набір технік, які можуть закріпити свідомість людини у теперішньому.

Люди думають багато думок одночасно, і багато з них пов’язані з минулим, майбутнім чи абстрактними речами.

Бути уважним означає тримати свій розум тут і зараз. Це може бути дуже заспокійливим, дозволяючи дати спокій занепокоєння і жалю, особливо коли вони перебувають у центрі уваги медитації.

Усвідомленість нині часто обговорюється у засобах масової інформації як від багатьох речей, включаючи серйозну тривогу і депресію, хронічний біль і почуття перевантаженості сучасним життям, зняття стресу.

Однак бути уважним не завжди легко, і усвідомлена медитація, зокрема, потребує регулярної практики, щоб стати ефективною.

Як усвідомленість стала модною

Джон Кабат-Зінн — американський молекулярний біолог, який познайомився з буддизмом у студентські роки та зрозумів, що концепція уважності може мати велике значення для зниження стресу.

Він розробив курс під назвою “Зниження стресу на основі усвідомленості” (MBSR) в Массачусетському університеті та став відомий у всьому світі після своєї першої книги “Повне життя в катастрофі: використання мудрості вашого тіла та розуму для боротьби зі стресом, болем та хворобою”

Чи вдалося вам вирішити головоломку? Якщо ні, то на малюнку нижче ви побачите його рішення.

Відмінного вам настрою та удачі!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею