Тест – головоломка №113-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 11 Лютого 2022 в 10:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Вирішили рівність? Якщо ні, то на малюнку нижче ви побачите рішення. Чудового вам дня та гарного настрою!

Пропонуємо вам чергову головоломку із сірниками. Їх чудово дивляться. Розв’яжіть рівність. А для збільшення уважності вам буде корисна інформація нижче.
Коли ми не турбуємося про минуле чи майбутнє, ми можемо спокійніше підходити до повсякденних завдань. Це, ймовірно, зменшить наші негативні розмови із самим собою та підвищить нашу впевненість у собі.

Уважність може бути особливо ефективна для зменшення негативних наслідків проблем із психічним здоров’ям, таких як депресія та тривога, коли вона використовується у поєднанні з ліками та когнітивно-поведінковою терапією. Дослідники також виявили, що люди, які практикують медитацію усвідомленості протягом восьми тижнів, також можуть отримати користь для фізичного здоров’я, наприклад збільшення кількості антитіл, пов’язаних з імунною функцією.

Уважність позитивно впливає на зменшення випадкових негативних думок, але вам слід порадитися з кваліфікованими медичними працівниками, якщо у вас є якісь побоювання з приводу супутніх захворювань або якщо негативних думок.

Підвищена стійкість
Психологи описують, як люди схильні розвивати та захищати “наративне я”, тобто ми розповідаємо собі історії, які малюють картину того, хто ми є. Але іноді життєві події кидають виклик цим історіям, викликаючи у нас біль та замішання.

Вирішили рівність? Якщо ні, то на малюнку нижче ви побачите рішення. Чудового вам дня та гарного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею