Тест – головоломка №118-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 12 Лютого 2022 в 08:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Вирішили головоломку? Якщо не, то не засмучуйтесь – відповідь побачите на малюнку нижче. Гарного вам настрою та міцного здоров’я!

Чергова головоломка зі сірниками повинна вас порадувати. Особливо у вихідний день. Можна зручно влаштуватися на кухні та пити каву, одночасно розгадуючи головоломку. А для покращення уважності можете прочитати інформацію нижче.

Співчуття до себе відрізняється тим, що воно виходить за рамки прийняття нашого досвіду таким, як воно є, і додає щось більше — теплі та ніжні обійми переживаючого (тобто самих себе), коли наш досвід болісний. Свідомість допомагає нам розпізнавати, коли ми відчуваємо стрес або виявляємо самокритичність. Тоді ми зможемо застосувати самоспівчуття.

Визнання того, що всі ми недосконалі та робимо помилки, стає способом встановити глибокий зв’язок із собою та іншими. У нашому досвіді можуть бути відмінності, але також може бути глибоке розуміння подібності, навіть єдності людського досвіду. У практиці усвідомленого співчуття до себе ми маємо явний спосіб розширювати і розширювати наш зв’язок із собою та іншими, а не стискатися і роз’єднуватися перед лицем болю та страждання. Ми вчимося культивувати відкритість до досвіду, і завдяки цій відкритості ми починаємо відкривати для себе широкий спектр відповідей на виклики.

Уважність і співчуття можуть принести користь. Існує база наукових даних, що швидко розвивається, що підтверджують включення усвідомленості на робочому місці. Це якісне дослідження показує, що тренування уважності на роботі може призвести до важливих зрушень в організаційній культурі, зокрема:

покращення самопочуття співробітників;
покращення відносин між колегами;
розвиток лідерських якостей та підвищення продуктивності на роботі, у тому числі покращення виконання роботи та виконання завдань.

Вирішили головоломку? Якщо не, то не засмучуйтесь – відповідь побачите на малюнку нижче. Гарного вам настрою та міцного здоров’я!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею