(Відео) Рецепт приготування делікатесу із сала: таке сало ви точно не готували!

Author name 13 Лютого 2022 в 09:02

Поділитися статтею

Делікатес із сала
Делікатес із сала

Подивіться відео як приготувати делікатес із сала. Спробуйте – не пошкодуєте! Приємного вам апетиту!

У цій статті ми трохи розповімо про сало, а потім ви самі зможете приготувати делікатес із сала, використовуючи рецепт, представлений у відео нижче.

Що таке сало та як його використовувати?

Ви, мабуть, не асоціюєте сало із сучасною кухнею. Багатьом із нас це видається пережитком кухонь минулого, до того ж шкідливим для здоров’я. Але виявилося, що ми надто жорстко ставимося до сала, і дедалі більше кухарів починають використовувати його замість рослинного жиру чи вершкового масла. Настав час познайомитися з салом та його численними застосуваннями.

Види сала

Все сало отримують зі свинячого жиру, але тип сала залежить від того, з якої частини свині отримано цей жир і як його витягають. Тобто, не все сало однаково.

Нерозтоплене сало

Не витоплене сало — це свинячий жир, зрізаний з м’яса. Він не плавиться (рендерується) і не фільтрується. З цієї причини він має стійкий присмак свинини та не є найкращим вибором для випічки або будь-якої іншої страви, яку ви не хочете мати на смак як свинина.

Знежирене сало (смалець)

Топлене сало популярніше, тому що воно не має такого сильного, стійкого присмаку свинини, як його не топлене сало. Його виготовляють із 100-процентного свинячого жиру, який розплавляють, фільтрують і потім охолоджують.

Оброблене сало (смалець)

Оброблене сало є найпопулярнішим, бо воно не має стійкого присмаку свинини. Його отримують шляхом плавлення, фільтрації та освітлення свинячого жиру. Освітлення належить до процесу відбілювання та гідрогенізації, який пом’якшує смак свинини та зберігає твердість сала при кімнатній температурі.

Листове сало

Сало

Листове сало вважається найрозкішнішим з усіх видів сала. Що вирізняє його? Це походить з листоподібного жиру навколо нирок та живота. Воно м’якше, вершкове та однорідне, ніж інші види сала, тому вважається кращим вибором для випічки. Це і той факт, що він, природно, не має присмаку свинини.

Сало шкідливе для вас?

З моменту винаходу рослинного жиру на початку 20-го століття сало значною мірою зазнавало лиходійства у світі здорової їжі. Про нього писали та говорили неправильно. Тобто донедавна.

Проте все більше і більше кухарів починають використовувати сало замість рослинного жиру та/або вершкового масла, тому що в ньому менше трансжирів, ніж у шортенінгу, і менше насичених жирів, ніж у вершковому маслі. Але, зрештою, це кулінарний жир, і, як і будь-який кулінарний жир, його слід використовувати у помірних кількостях.

А тепер подивіться відео як приготувати делікатес із сала. Спробуйте – не пошкодуєте!
Приємного вам апетиту!

https://www.instagram.com/p/CZ4LXw9DoJR/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею