Тест – головоломка №127-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 14 Лютого 2022 в 15:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Вирішили головоломку із сірниками? Якщо це проблема для вас, то на малюнку нижче ви побачите рішення. Відмінного вам настрою та успіхів у всьому!

Вирішіть головоломку із сірниками. Такі головоломки відволікають від проблем та підіймають настрої. А навіть якщо немає проблем, їх просто цікаво вирішувати. Для збільшення уваги ви можете прочитати інформацію нижче.

Зосередьте увагу на тому, що ви бачите, на відчутті керма у ваших руках і на тому, що ви чуєте навколо себе. Розслабте плечі і зверніть увагу на те, що ви відчуваєте та відчуваєте, коли усвідомлено ведете машину.

Виховання: Робіть паузи якнайдовше і зосередьте всю свою увагу та увагу на вихованні дітей. Дослідження показують, що уважність може зміцнити наші батьківські навички та позитивно вплинути на наших дітей.

Рух: коли ви виходите з дому, йдете на роботу, підійматися сходами або під час будь-якого іншого руху протягом дня, зосередьтеся на відчуттях у своєму тілі.

Співчуття до себе: зверніть увагу, коли ви суворі та засуджуєте себе, і направте свої думки на співчуття до себе.

Дихання: ваше дихання завжди з вами, і вам не потрібна формальна практика, щоб отримати користь з усвідомлення дихання. Робити паузу будь-коли протягом дня, щоб з’єднатися з диханням і спостерігати, як ми вдихаємо і видихаємо, – важлива частина як неформальної, так і формальної практики усвідомленості.

Усвідомленість – це не “техніка” або навчання “управлінню стресом”. Це спосіб життя, який є у кожному з нас. Усі ми маємо здатність практикувати усвідомленість у повсякденному житті. Практика формальної та/або неформальної усвідомленості так часто, як ми можемо, допомагає нам опанувати навички, необхідні для нашого загального здоров’я та щастя, коли ставки невеликі. Таким чином, коли ставки високі – у важкі часи змін, болю, реакції, стресу, горя або травми, ми можемо використовувати ці інструменти, навички та практики, щоб допомогти нам реагувати способами, які відповідають нашим найглибшим цінностям та мудрості.

Вирішили головоломку із сірниками? Якщо це проблема для вас, то на малюнку нижче ви побачите рішення. Відмінного вам настрою та успіхів у всьому!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею