Тест – головоломка №144-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 18 Лютого 2022 в 15:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Вирішили головоломку? Швидко вийшло? Якщо ви не знайшли рішення, то на малюнку нижче його побачите. Гарного вам настрою та успіхів у всьому!

Як вам головоломки із сірниками? Чи вдається їх швидко вирішувати? Якщо ви ще не навчилися їх вирішувати, інформація нижче повинна буде вам корисна.

Зосередьтеся на своєму подиху

Щоб залишатися подумки присутнім, корисно мати точку фокусування, яка привертає вашу увагу до вашого тіла. Для більшості людей ця точка фокусування – це їхнє дихання.
Коли ваш розум зосереджений на диханні, думках і занепокоєннях набагато важче пробитися крізь нього. Це дає вам можливість зробити крок назад і спостерігати за тим, що ви відчуваєте, з ясним розумом.
Щоб зосередитися на своєму подиху, закрийте очі та повільно вдихайте та видихайте. Уявіть, як повітря входить через ніс, наповнює легені та розширює грудну клітку.

Потім, коли ви видихаєте, уявіть, що повітря виходить так само.
Зробивши це кілька разів, ви можете почати розширювати своє усвідомлення, щоб помічати відчуття, які ви відчуваєте.
Які звуки ви чуєте? Яка температура у кімнаті? Як ваші ноги почуваються на землі? Які емоції ви відчуваєте?

Намагайтеся залишатися в такому стані хоча б п’ять хвилин. Встановіть будильник на телефоні, щоб розслабитись, не турбуючись про час.

Вирішили головоломку? Швидко вийшло? Якщо ви не знайшли рішення, то на малюнку нижче ви його побачите. Гарного вам настрою та успіхів у всьому!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею