Тест – головоломка №149-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 19 Лютого 2022 в 08:02

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Ну, як вам вдалося вирішити головоломку? Якщо ні, то правильну відповідь ви можете переглянути на малюнку нижче. Гарних вам вихідних та міцного здоров’я!

Пропонуємо вам чергову головоломку із сірниками. Її дуже добре вирішувати у вихідні дні. Часу багато, та ще й настрій у вихідний кращий. А для збільшення уважності вам буде корисна інформація нижче.

Ми часто забуваємо помічати, що відбувається навколо нас, і втрачаємо на увазі наш зв’язок з теперішнім моментом, коли ми рухаємося по своїх напружених днях і житті.

Усвідомленість не лише допомагає нам відновити зв’язок із цим моментом, але й має багато переваг для психічного здоров’я, які також сприяють нашому спільному щастю.

Що таке уважність?

Уважність – це здатність бути присутньою. Це ваша здатність усвідомлювати, що відбувається прямо зараз, без засудження. Свідомість зміщує ваші звичайні стурбовані думки у бік оцінки моменту та ширшого погляду на життя.

Дихання: це найдоступніша форма усвідомленості. Ви можете робити це в будь-який час і будь-де, поки вам потрібно (або є час). Існує безліч різних дихальних технік з різних причин. Однак ви починаєте з того, що просто звертаєте увагу на обмін вдихами та видихами у своєму тілі. Почніть зі спостереження за тонкими відчуттями у своєму тілі, такими як те, як ваші плечі, живіт і серце піднімаються з кожним вдихом, і як ваше тіло все більше опускається з кожним видихом. Усвідомлене дихання не тільки відкриває ваше усвідомлення для цього моменту, але також може привести вас до природного стану медитації.

Ну, як вам вдалося вирішити головоломку? Якщо ні, то правильну відповідь ви можете переглянути на малюнку нижче. Гарних вам вихідних та міцного здоров’я!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею