Сестра вкрала собаку і перефарбувала її шерсть: так ніхто не впізнає. Помилка – обман розкритий!

Author name 22 Лютого 2022 в 14:02

Поділитися статтею

Зустріч!
Зустріч!

Через три тижні після зникнення Зевса, близько 13:00, жінці, відомої під ніком u/SoggyDogWady, зателефонувала літня жінка, яка стверджувала, що бачила пару та їхніх дітей, які брали собаку

Жінка була у нестямі від переживань після того, як зник її улюблений пес, але потім – після трьох тижнів безсонних ночей – вона виявила, що його вкрала її власна сестра.

Відданий власник собаки залишився спустошеним після того, як її улюблений пес Зевс зник безвісти, коли її сестра дбала про нього.
Тоді сестра стверджувала, що добродушний маламут вибіг з її вхідних дверей після того, як її чоловік вийшов за поштою, і що вони не змогли його знайти.

Однак незабаром з’ясувалося, що в цій історії було щось більше, ніж здавалося на перший погляд.
Її 28-річна сестра, мати двох дітей, давно захоплювалася прекрасним Зевсом, який, як то кажуть, гарний, пухнастий і наймиліший хлопчик у світі, навіть жартувала про його викрадення для себе.
Вона й не підозрювала, що у її жартах була справжня правда.

Любителька тварин згадала ті кілька болючих тижнів, коли вона гадки не мала, де її собака і навіть чи в порядку вона.
Вона написала: “Я була спустошена, це завдавало мені болю. Я живу одна, і моєю єдиною компанією був мій собака, тому чому я залишила його у своїх сестер, щоб спостерігати за ним у соцмережах. Ці три тижні були найважчими, я не могла нормально їсти і спати, бо сумувала за своїм добрим хлопцем”.

Зевс у дитинстві

Однак через три тижні після зникнення Зевса, близько 13:00, жінці, відомої під ніком u/SoggyDogWady, зателефонувала літня жінка, яка стверджувала, що бачила пару та їхніх дітей, які брали собаку, що відповідає його опису, до свого будинку.
Жінка сказала, що на той момент вона бачила сім’ю з маламутом.

Вона продовжила: «Я попросила її описати будинок і вона із задоволенням це зробила, оскільки жила з ними по сусідству. То був будинок моєї сестри. Її власна сестра? Що ще гірше, так це те, що коли я повернула свого собаку, її шерсть була пофарбована. Це ще більше посилило мою лють і ситуація швидко загострилася”.

Посварившись із сестрою, жінка пішла із Зевсом. Проте, як не дивно, вся її сім’я вважає, що вона винна.
Її сестрі також вдалося переконати своїх дітей, що їхня тітка — погана за те, що забрала їхнього собаку.
Вона сказала: “Все це починає доходити до мене, я думаю, що я погано відреагувала і могла б впоратися з цим більш цивілізовано, я намагалася вибачитись, але вона не прийме цього, поки я не поверну їй Зевса.”

Ось що робить любов до собак!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею