41-річна Лілія Ребрик відверто зізналася як вона сьогодні працює: без редакторів, гримерів та стилістів

Умови роботи для Лілії Ребрик істотно змінилися. Ребрик розповідає, як це обходитися без гримера, стиліста, редактора і коли навіть немає студії та камери.

Після нетривалої перерви українські глядачі знову мають можливість щоранку, о 9 годині зустрітися з улюбленими ведучими Лілією Ребрик та Анатолієм Анатолічем, який проводить ефір із Франції, де зараз проживає разом із сім’єю.
Крім цього, Лілія публікує на своєму каналі YouTube записані на телефон програми.

Телеведуча поділилася тонкощами роботи у віддаленому режимі, початок було покладено ще під час епідемії коронавірусу, наразі умови роботи змінили події, що відбулися в Україні 24 лютого 2022 року.
Лілії здається, що працівники телебачення відчувають світ. Тепер вони знають, як ефективно обладнати робоче місце в домашніх умовах, як користуватися скайпом, зумом.

Їм доводиться обговорювати робочі моменти в онлайн-режимі, радитися і ділитися переживаннями по відеозв’язку. Лілія каже, що після одного жаху, епідемії, прийшло ще страшніше – вторгнення російських окупантів на територію України. Попри те, що відбувається, працівники телебачення не зламані, не втрачають оптимізм та працездатність.
Сила віри у близьку перемогу над ворогом та у військові сили України надають енергію у русі вперед із бажанням експериментувати – сказала Лілія Ребрик.

Знаменитість тепер сама завдає гриму, вибирає вбрання, в якому з’явиться перед телеглядачами та самостійно виходить в ефір через телефон.
Разом із помічником Ребрик намагається знаходити нові локації, свіжі ідеї для передачі своєї незламної віри у перемоги через екран глядачам.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.