39-річний Влад Яма з великим ентузіазмом почав навчати танців усіх бажаючих: бажання збуваються

Знаменитий український хореограф Влад Яма починає навчати танців усіх охочих українців в онлайн-режимі. Для багатьох його шанувальників – це буде здійснення мрії

Знаменитий український хореограф Влад Яма починає навчати танців усіх охочих українців в онлайн-режимі.
Ця ініціатива для нього не вперше, зірка шоу “Танці із зірками” з великим ентузіазмом долучається до викладання культури танців у віддаленому доступі.

Хореограф розповідає в Інстаграм сторіс, що при заняттях танцями значно покращується фізична форма, і що не менш важливо у важкі часи, з’являються позитивні емоції, які позитивно впливають на здоров’я в цілому.
Що цікаво, за допомогою сучасних технологій стає можливим танцювати з відомим хореографом онлайн під час проведення заняття.
Також у планах Влада Ями – проведення консультацій про дієтичне харчування.

Артист каже, що половину зароблених коштів має намір переводити на потреби військових сил України.
Відомий хореограф в останні кілька місяців рідко публікує нові знімки, будь-яку інформацію про себе та свою сім’ю. Тому, де зараз знаходиться зірковий танцюрист, невідомо. Проте, судячи з нечисленних фотографій із сильною засмагою, Влад не в Україні. За інформацією зі ЗМІ, Яма висловлювався із засудженням вторгнення Росії на територію України, і щиро підтримує український народ.

Спілкування зі своїми численними передплатниками виключно українською мовою підтверджує, що хореограф усвідомлює, що як популярний громадський діяч повинен показувати приклад для українців.
Перший урок танців в онлайн-режимі був поведений 22 травня 2022 року, але до уроку можна приєднуватися і пізніше, в будь-який зручний для користувача час.

Схожі статті

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.