Маша Полякова покинула Україну: куди вирушила дочка співачки і чи збирається повертатися додому

Здавалося б, зовсім недавно дочка української співачки Олі Полякової Маша хвалилася тим, що нарешті повернулася додому. Сьогодні дівчина зізналася у мережі, що вона вже не в Україні. Куди вирушила дочка Полякової?

Весь серпень інтернет кипів новинами про те, куди все-таки вступили зіркові діти. Останній місяць літа пройшов досить швидко і студентам довелося нарешті вирушити на довгоочікуваний перший курс. Ось і дочка Ольги Полякової Маша поділилася у соціальній мережі Інстаграм новиною про те, що вона вже не в Україні.

Дівчина виклала Instagram-stories, на якій вона скорчила смішне обличчя та поставила риторичне запитання: “Хто в Лондоні?”. На опублікованому знімку дівчина використала фотоефект, від чого на обличчі молодої Полякової з’явилися милі “поцілуночки”.

Маша Полякова розповіла про прибуття до Лондона
Маша Полякова розповіла про прибуття до Лондона

У липні 2022 року стало відомо, що Маші вдалося вступити до іноземного університету. Як зізналася мама дівчинки, вони довго міркували, куди краще вирушити вчитися. Основними критеріями відбору стали фінансовий фактор та фактор доступності.

Куди вчинимо і що потягнемо фінансово, туди й підемо вчитися

, – поділилася у липні з журналістами одкровенням Ольга Полякова.

Було точно відомо – Маша пішла стопами знаменитої мами. Дівчина ні на секунду не сумнівалася, що вступатиме саме до музичного навчального закладу. Полякова молодша подала документи до п’яти університетів, кожен із яких перебуває за кордоном.

Пізніше Маша на особистій сторінці поділилася радісною подією – університет у Лондоні прийняв її на навчання. Тоді і стало відомо про те, коли починається навчання. Лондонський університет у питанні початку навчального року не відрізняється від українських вишів – з вересня донька Полякової мала з’явитися у стінах університету.

Маша Полякова ще у липні вступила до лондонського університету
Маша Полякова ще у липні вступила до лондонського університету

Після початку повномасштабної війни Ольга Полякова разом із дітьми евакуювалася до Франції, де дітей співачки прихистила її гарна подруга. Тоді Маша на своїй сторінці поділилася почуттями щодо виїзду. Так, за словами зіркової доньки, їй було дуже важко залишати будинок, де залишилися її друзі, музична група вихованці та кохані.

До речі, про музичний гурт “Шви”, в якому Маша є солісткою: дівчина розповідала, що їхня діяльність поки що на паузі, адже всі учасники гурту розкидані по різних куточках світу і не всі мають музичні інструменти.

Тепер Маша Полякова залишила Україну на більш тривалий термін. Примітно, що в Україні дівчина залишилася коханою – залишається загадкою, як тепер вони зустрічатимуться. Невідомий і той факт, чи Маша планує після навчання повертатися додому в Україну.

Поділитися статтею

Зараз читають

Жанна Фріске

Згадайте прекрасну співачку Жанну Фріске в кліпі “Де, то літо “. Вона жива,...

Пропонуємо згадати талановиту актрису і прекрасну жінку подивившись цей кліп і послухавши пісню "Де, то літо" в її виконанні.
Михайло Поплавський

Михайло Поплавський розповів, що для нього означає “щастя”: не молоді студентки

Найвідоміший ректор країни знову взявся за філософію, і, опонуючи Уляні Супрун, розповів свою версію походження імунітету.
Лідія Таран

Лідія Таран показала дорослу дочку від Андрія Доманського: «Татова доця»

Зірка каналу 1+1 Лідія Таран показала вже зовсім дорослу дочку Василину від Андрія Доманського. Користувачі мережі вважають, що дівчинка на всі 100% пішла в тата.
Олександр Морозов

“Пришлось отрезать половину”: артист “Кривого зеркала” перенес сложную операцию и похудел на 40 кг...

Любителі гумористичних передач добре знають цього артиста - смішного і безглуздого Олександра Морозова. Він був дуже повним і це стало доставляти багато проблем. Чоловік зважився на радикальний крок.

Популярне за тиждень

Популярне