“Розлучилися після серйозної бійки”: Анастасія Заворотнюк зізналася, чому розлучилася з другим чоловіком

Акторка Анастасія Заворотнюк має цікаву біографію та незвичайну історію життя. Жінка була закохана неодноразово, проте була змушена розлучатися з чоловіками. Чим закінчився шлюб із другим чоловіком?

В очах телеглядачів нині онкохвора Анастасія Заворотнюк залишається яскравою та смішною Вікою із серіалу “Моя прекрасна няня”. Акторка в ролі гострої на язика няні завжди вміла насмішити глядачів і перетворити найпохмуріший день на райдужний і веселий. Анастасією Заворотнюк захоплюються шанувальники, колеги та друзі. Її стійкість та цілеспрямованість надихнула не одну людину.

Заміжня Анастасія Заворотнюк була чотири рази, а з останнім чоловіком Петром Чернишевим одружена й досі. З другим чоловіком, одкровенням про розлучення з яким поділилася зірка, актриса познайомилася ще перебуваючи в першому шлюбі.

Молодою 22-річною дівчиною, вона познайомилася зі старшим від себе німцем Олафом Шварцкопфом. У їхньому спільному житті трапилося багато, включаючи викидень, але в результаті Анастасія зрозуміла, що їм не по дорозі. Молода Заворотнюк виїжджала жити з першим чоловіком до Таллінна, проте швидко зрозуміла, що там їй слави не здобути. Пізніше акторка повернулася на батьківщину і через рік стосунків на відстані зустріла свого майбутнього чоловіка Дмитра Стрюкова.

Коли молоді люди зустрілися, Дмитро теж перебував у стосунках, проте швидко порозумівся з Анастасією: його шлюб тріщав по швах. І справді, через два тижні після знайомства Дмитро розійшовся із дружиною.

До речі, їхнє знайомство було вражаюче випадковим – Заворотнюк запізнювалася на репетицію та ловила попутну машину. Дмитро погодився підвезти дівчину і під час короткої бесіди незнайомці зрозуміли, що цікаві одне одному.

Анастасія Заворотнюк із колишнім чоловіком Дмитром Стрюковим
Анастасія Заворотнюк із колишнім чоловіком Дмитром Стрюковим

Майбутній шлюб Заворотнюк із Стрюковим здавався буквально ідеальним – вона народила двох дітей, він обдаровував її подарунками і захоплювався коханою. Казка закінчилася, коли Анастасія почала досягати висот у кар’єрі. Дмитро Стрюков почав ревнувати молоду дружину до кожного стовпа.

Усе ускладнювали чутки, що гуляли серед публіки. А складність полягала в тому, що чоловік актриси вірив у всі ці чутки і звинувачував дружину у зрадах. У майбутньому Дмитро почне дедалі частіше влаштовувати публічні скандали.

Одного дня чоловік переслідував Анастасію на машині. Коли актрисі вдалося дістатися додому, вона поспішила покликати на допомогу охорону, щоб ті допомогли відв’язатися від раптово агресивного чоловіка.

Проте Дмитро виявився швидшим і наздогнав Анастасію біля порога будинку. Чоловік почав сильно трясти дружину, проте на допомогу було чекати ні звідки – настирливі папараці знімали те, що відбувалося. Історія закінчилася розлученням та неприємними спогадами на все життя.

Поділитися статтею

Зараз читають

Простий рецепт шоколадного торта

Легендарний шоколадний торт на раз, два, три: вологий, ніжний і збивати нічого не потрібно...

Щоб приготувати шоколадний торт на раз, два, три, потрібно обов'язково заздалегідь дістати всі продукти з холодильника, а також використовувати свіжий розпушувач.

За мусульманськими традиціями: падчерка Потапа вийшла заміж за ліванця (ВІДЕО)

Радісною новиною заміжжя своєї 24-річної доньки Наталії поділилася продюсер та засновник MOЗGI Group Ірина Горова у програмі ЖВЛ. Зіркову матір молодята поставили перед фактом.
Вакуум роблять навіть зірки

Уддияна вакуум: Єдине вправу, яке впливає на живіт

Уддияна бандха - одне з базових вправ йоги знайшло більш широке застосування навіть в житті людей, які не практикують йогу. Наприклад, техніка вакуум є середу вправ бодіфлекса.
Неймовірно - що робить макіяж!

(5 Фото) Магія макіяжу: вражаючі зміни особи жінок

Візажистка перетворила деяких своїх клієнтів, удосконаливши для них їх повсякденний макіяж, використовуючи прості прийоми та професійні техніки.

Популярне за тиждень

Популярне