“Утерла носа колишньому”: Степаненко не дає життя Петросяну з молодою дружиною і наживається на розлученні

Олена Степаненко та Євген Петросян були однією з найміцніших пар у світі шоу-бізнесу, доки комік не проміняв вірну дружину на молоду коханку. Сьогодні стало відомо, як Степаненко заробляє на розлученні з чоловіком

Олена Степаненко та Євген Петросян були показовою парою у світі гумористичних діячів та коміків. Подружжя разом жило, разом працювало, разом гастролювало і здавалося, що немає такої діяльності, яку вони могли б робити поодинці. Саме тому новина про розлучення стала для шанувальників величезним шоком.

У 2018 році стало відомо, що Євген Петросян завів роман із молодою коханкою – Тетяною Брухуновою. Від Олени Степаненко чоловік пішов майже одразу. Сьогодні новоспечене подружжя вже виховує спільну дитину.

Зрада чоловіка та розлучення стали для Олени Степаненко своєрідним “поштовхом”. Після розлучення знаменитість зайнялася своєю зовнішністю, змогла схуднути на 40 кілограм і навіть користувалася послугами пластичних хірургів та косметологів. Через три роки після розлучення з Петросяном Олену майже неможливо впізнати. Можна з упевненістю сказати – жінцы розставання пішло лише на користь.

За визнанням самої Олени Степаненко, вона давно відпустила свого колишнього чоловіка та живе новим життям. Зірка бажає Петросяну досягти всього задуманого, а сама воліє більше часу проводити зі своєю дочкою та друзями.

Євген Петросян зрадив дружину з молодою коханкою
Євген Петросян зрадив дружину з молодою коханкою

Проте про кар’єру Олена теж не забуває. Так, деякі шанувальники припускають, що Степаненко непогано заробляє на розлученні з Петросяном. Більше того, багато хто вважає, що знаменитий комік тільки цього і заслуговує, адже він покинув дружину після 30 років шлюбу заради молодої коханки.

Після розлучення колишнє подружжя довго залишалося осторонь професійної діяльності, проте минуло вже достатньо часу, і зірки вирішили потихеньку повертатися до концертів та виступів. Як зауважили глядачі, Олена може похвалитися значно більшими успіхами в кар’єрі.

Схоже, що шанувальниці співчувають улюблениці та відвідують виступи Олени Степаненко із симпатії та співчуття до життєвої ситуації зірки. Як повідомляє у пресі організатор концертів Сергій Лавров, відвідувачів на концертах у Олени набагато більше, адже дівчата та жінки співпереживають та підтримують свою улюбленицю.

Шанувальники Олени Степаненко готові відвідувати її концерти та виступи не лише заради добре проведеного часу та позитивних емоцій, а й заради того, щоб фінансово та морально підтримати жінку. Більше того, до Євгена Петросяна багато хто почав відчувати огиду та антипатію, а тому і на його концертах стало з’являтися значно менше глядачів.

Багато хто просто розчарувався вчинком колись популярного коміка.

Поділитися статтею

Зараз читають

Які бувають пенсії?

Яким громадянам в Україні належать дві пенсії. Те, про що ви не знали

Відповідно до законодавства в нашій країні є 3 основні види пенсійних виплат. Однак при виході на пенсію людині призначається лише одна пенсія, залежно від того, яку обере майбутній пенсіонер України.
Ксенія Мішина

Їх залишилося тільки 6: Скандал на 4-му випуску Холостячки, День народження і виліт двох...

«Холостячка» триває: Ксенія Мішина вже чотири випуски поспіль вивчає кандидатів в женихи, а вони тільки дивують публіку і головну зірку шоу своїми витівками.
Потап і Настя Каменських

Потап вилаяв не нафарбовану і моторошно замерзлу Каменських на пробіжці, а вона тут же...

Всенародно улюблені Настя Каменських і Потап тільки ось повернулися з жарких Мальдів, як потрапили в конкретну українську зиму.
Олександр Буйнов і Алла Пугачова

Друг Пугачової Буйнов показав, як Примадонна насправді виглядає на восьмому десятку: молода не по...

Олександр Буйнов, який довгі роки дружить з Аллою Пугачовою, показав в соціальних мережах, як вона виглядає насправді в свої 71.

Популярне за тиждень

Популярне