Що відомо про пластику Наді Дорофєєвої: у мережі помітили кардинальні зміни в обличчі екс-дружини Вови Дантеса

Author name 24 Вересня 2022 в 18:09

Поділитися статтею

Надя Дорофєєва стала однією з найяскравіших знаменитостей України. Зірка додала собі популярності ще й неординарною романтичною історією і тепер її життя обговорює вся мережа.

Надя Дорофєєва — українська співачка, яка за останні роки стала неймовірно популярною. Спершу вона виступала у дуеті “Время и Стекло”, але згодом вирішила почати сольну кар’єру. Знаменитість запрошують на різноманітні телевізійні проєкти, пропонують зйомки у рекламах різних косметичних засобів, адже виробники впевнені, що фанати просто захоплюються красою зірки.

Що відомо про пластику Наді Дорофєєвої

А ось блогер у ТікТоці під ніком ДімаСвят поцікавився, чи дійсно артистка від природи може похизуватися виразними вилицями та пухлими губами.

Що відомо про пластику Наді Дорофєєвої

Тіктокер вважає, що у житті співачки все ж таки були хірургічні та косметологічні втручання. Звернув хлопець увагу на ніс Надії, який у молодості виглядав інакше на його думку, цілком можливо, що Дорофєєва вдавалася до маніпуляцій, аби скоригувати форму носу.

Певица Надежда Дорофеева показала архивные снимки со своего детства
Що відомо про пластику Наді Дорофєєвої

Також поза увагою не лишилися і вилиці подруги Потапа. Блогер помітив, що в одному з випусків передач “1+1” артистка з’явилася у кадрі з дуже виразним контуром обличчя та характерними яблучками на щічках.

А ось щодо збільшення губ хлопець сумнівається, адже видно, що і у молоді роки Надія могла похизуватися ними. Цікаво, що з віком зірка також змінила і колір волосся: якщо раніше була руденькою, то зараз надає перевагу різним колористичним прийомам.

Відомо, що сама Дорофєєва ніколи не говорила про те, що колись робила собі зміни обличчя. Співачка, навіть рекламуючи косметику, натякала не те, що свою вроду підкреслює лише завдяки гігієнічним та декоративним засобам.

Нагадаємо, що цього року зірка полишила Володимира Дантеса. Її новим обранцем став київський ресторатор Міша Кацурін. Чоловік також вже був одруженим та має двійко дітей. Подейкують, що колишній співачки також не холостякує, а вже зустрічається Дашею Кацуріною.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею