72-річний Михайло Поплавський довів, що студентки його знову обожнюють: “Майстер-клас для першокурсників”

Михайло Поплавський завжди тим, що студенти його університету культури просто обожнюють співочого ректора. Вже багато років артист не здає своїх позицій та вже готується передати свою мудрість новим поколінням.

Михайло Поплавський. Цей співак знайшов свій унікальний спосіб добитися слави і популярності в Україні. В один момент він зрозумів, що наші люди вміють гарно відпочивати, а тому без застільних пісень — не обійтися. Весь репертуар вічного юного орла дуже жвавий та запальний, як, власне, і характер самого виконавця. А неймовірна харизма досі спонукає фанатів цікавитися його творчістю.

Відомо, що у молодості майбутній кумир мільйонів проживав у сільській місцевості, але навіть і там зміг домогтися нечуваних висот. До речі, у той період він зустрів свою першу дружину Людмилу. Проте, амбіції музиканта взяли гору та він попрямував у нашу столицю.

Свою діяльність співак нині зосереджує на навчальній діяльності. Він став справжнім обличчям сучасного університету культури та мистецтв. Навіть попри воєнний стан набір туди продовжується, а Михайло Михайлович влаштовує збори для вихованців.

72-річний Михайло Поплавський довів, що студентки його знову обожнюють

На кожній події від Поплавського завжди дуже багато студентів, особливо дівчат. Цілий натовп представниць прекрасної статі забажав сфотографуватися зі знаменитістю, а ще більше зібралося у глядацькій залі.

“Майстер-клас для першокурсників”, — написав на своїй сторінці в Інстаграмі артист.

72-річний Михайло Поплавський довів, що студентки його знову обожнюють

Цікаво, що до такої жіночої уваги зірковий чоловік ставиться без усіляких забобонів. Він зізнається, що трапляються інколи такі фанатки, які відверто говорять про свої почуття до нього. Проте, серйозно до того Михайло Михайлович не ставиться, адже у нього вже міцна родина.

Нагадаємо, що у Поплавського є дорослий син, якого він одружив з учасницею конкурсів краси. Молоді подарували татові жвавого та енергійного онука, який вже знімався у кліпах разом зі знаменитим дідусем. До речі, син Михайла Михайловича не став іти стопами батька та вирішив стати підприємцем. До шоу-бізнесу у нього душа не лежить.

Поділитися статтею

Зараз читають

Щеня з'їв бджолу

Щеня з’їв бджолу, і став схожий на панду: ветеринари надали допомогу (Фото)

На щастя, вихованець повністю видужав за допомогою експертів, і його власник написав: "Він в порядку".
Затемнення

Дати та значення сонячних і місячних затемнень 2021 року згідно з астрології

За словами астролога сонячні затемнення є проблеми та ситуації, які приходять до вас ззовні, від інших людей або обставин у вашому світі.
Найдовші нігті у світі

(Фото) Найдовші нігті у світі ростуть у жінки з 1979 року

Сумарна довжина нігтів дорівнює 8, 65 метра.

Тіна Кароль обмоталася сіткою та влаштувала скандальну фотосесію посеред вулиці: сукню одягти забула (ФОТО)...

Тіна Кароль – українська співачка і тренер відомої телепередачі "Голос" поділилася з шанувальниками знімками, що зачаровують. На них зірка зображена в центрі Токіо в напівпрозорих дизайнерських вбраннях

Популярне за тиждень

Популярне