Софія Ротару показала пам’ятник, який встановила покійному чоловіку: розкішний монумент з натурального каменю

Популярна співачка Софія Ротару вже багато років живе сама без чоловіка. Коханий Примадонни полишив цей світ вже багато років тому, але пам'ять про нього жива досі. Подивіться, який монумент встановила зірка обранцеві.

Популярна співачка Софія Ротару привертає увагу фанатів не лише своєю творчістю, а й історією особистого життя. Бувши найпопулярнішою співачкою радянських часів, вона могла підкорити будь-якого чоловіка, але всі роки лишалася вірному тільки одному.

Анатолій Євдокименко став справжньою половинкою зірки, а вона проявила лебедину вірність після його втрати. Чоловіка не стало у 2002-му році і знаменитість повністю закрила серце, переживаючи втрату. Більше Софію Михайлівну не цікавили ні прихильники, ні сцена, ні музика. Допоміг вибратися з такого стану єдиний син, якій увібрав у себе найкращі риси батьків.

Софія Ротару показала пам’ятник, який встановила покійному чоловіку

Нині є Ротару показала, який пам’ятник встановила своєму чоловікові. Відомо, що за життя він займався музикою, був керівником ансамблю, мав почесні звання. Саме тому на яскравому граніті видніється його барельєф з трубою. Поруч — ошатна могила, по якій видно, що рідні часто відвідують останній прихисток голови родини. Поховали обранця співачки на найстаршому та найпрестижнішому погості столиці — Байковому кладовищі. Там знайшли вічний спокій багато політиків та артистів.

Софія Ротару показала пам’ятник, який встановила покійному чоловіку

Чому не стало чоловіка Софії Ротату?

Софія Михайлівна зараз майже не здіймає такої особистої теми. Вона болісно переживала втрату і навіть зараз в Інстаграмі показала, що її серце досі розбито. Навіть 20 років не допомогли полегшити емоційний фон. Анатолій Євдокименко пішов з життя на 61-му році. У нього стався інсульт, який він, на жаль, не пережив. Подейкують, що це вже був третій випадок, коли у чоловіка стався серцевий напад.

Ротару розповіла, якою була матір'ю для свого сина єдиного сина
Софія Ротару показала пам’ятник, який встановила покійному чоловіку

Нагадаємо, що у Ротару є онук та онучка. Молодих наступників зірки назвали на честь легендарної бабусі та дідуся. Відомо, що обидва також займаються творчістю та до війни проживали закордоном.

spot_img

Схожі статті

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!