Жодного разу не були одружені: 5 зіркових холостяків – Андрій Данилко, Віталій Козловський, Олег Винник й інші

Бути популярним та будувати кар'єру – важко, саме тому в багатьох знаменитих чоловіків ніколи не було дружини. На кого з українського шоубізнесу без докорів совісті можна покласти око?

Доки одні доводять, що поєднувати кар’єру та сім’ю – можливо, іншим цього зробити не вдається. У кожного різні причини та мотиви, втім в українському шоубізнесі є чимало привабливих чоловіків, які й досі залишаються самотніми. Розповідаємо про кожного.

Андрій Данилко

Данилко зазначив, що вже ніколи не одружиться
Данилко зазначив, що вже ніколи не одружиться

В одному з недавніх інтерв’ю відомий український артист зазначив, що він змирився з тим фактом, що, ймовірно, вже ніколи не заведе сім’ї, не одружиться та не стане батьком. Данилко зізнається, що іноді йому буває сумно через це, проте піти проти долі не може. Причиною його самотності став навантажений робочий графік.

Віталій Козловський

Артист не самотній, проте жодного разу не був у шлюбі
Артист не самотній, проте жодного разу не був у шлюбі

Востаннє Віталій Козловський говорив про особисте життя в коментарі для “ЖВЛ”. Тоді знаменитість розповів, що він зустрічається з дівчиною, проте розкривати її особистості не бажає. Більш того, зазначив співак, він дуже хоче дітей. Про одруження Козловський змовчав.

Олег Винник

Офіційно Олег Винник залишається самотнім
Офіційно Олег Винник залишається самотнім

Відомий український серцеїд вперто мовчить про своє особисте життя. Артист створив собі сценічний образ – самотній чоловік, який співає дифірамби своїй коханій. Олегу Виннику приписували чимало романів, але не один із них він чітко не коментував. Проте, багато шанувальників впевнені, що насправді дружина артиста – його бек-вокалістка Таюне.

Олексій Дурнєв

Телеведучий зізнається, що не може знайти свою єдину
Телеведучий зізнається, що не може знайти свою єдину

Почуття гумору, привабливість, популярність та харизма – всі ці якості ідеально описують українського блогера та ведучого Олексія Дурнєва. Попри таку ідеальну характеристику знаменитість все ще залишається один. Одного разу шоумен називав причину. За зізнанням Дурнєва, багатьом дівчатам цікавий його гаманець, а не він сам. Дурнєв у пошуках своєї єдиної, втім поки її знайти не може.

Євген Клопотенко

Євген Клопотенко – відомий український холостяк
Євген Клопотенко – відомий український холостяк

Чоловік, який відмінно готує – самотній. Звучить дивно чи не так? Насправді Євген Клопотенко ніколи не скаржився на проблеми з жінками або ж несправедливість всесвіту. Втім, відомий кулінар, який здобув популярність на телепроєкті “МастерШеф” дійсно ні одного разу не ставив штамп у паспорті. У чому причина знаменитість не зізнається, проте можна впевнено сказати, що його майбутній дружині пощастить – сніданки для великої сім’ї готуватиме Клопотенко.

Поділитися статтею

Зараз читають

Гімнастки Ребрик, Різатдінова, Подкопаєва обрали гідних чоловіків

У кого закохуються гімнастки-чемпіонки: хто чоловіки Лілії Ребрик, Ганни Різатдінової, Лілії Подкопаєвої

Цілеспрямовані спортсменки, які звикли досягати найвищих вершин і ставати найкращими, і в особистому житті не відстають. Гімнастки обирають собі до пари тільки чоловіків, які можуть похвалитися чималими здобутками.
Анжеліка Варум підтримала українських дітей

На відміну від Антоніни Паперної, львів’янка Анжеліка Варум висловилася: “Ми рухаємося прямо в пекло”...

Чимало українців свого часу намагалися зробити кар'єру в москві. Це вважалося дуже престижним. Та 2022 рік усе змінив. Людям довелося обирати, на якому боці барикад вони знаходяться. Львів'янка Анжеліка Варум, судячи з усього, зайняла проукраїнську позицію.
46-річний Максим Галкін зробив мелірування і нову стрижку

Переплюнув Меладзе і всю російську естраду: чим чоловік Пугачової Галкін здивував на концерті в...

Відомий російський гуморист і пародист Максим Галкін не побоявся зі сцени в Дубаї висловити своє правдиве ставлення до війни в Україні. Своїм виступом артист зумів розлютити колег
Людина з "золотою кров'ю" - Джеймс Харрісок

Дідок із “золотою” кров’ю врятував два мільйони вагітних жінок

Після здачі аналізів, лікарі виявили, що його кров має унікальні властивості. Її плазма містила антитіла, які запобігали резусу-конфлікту вагітної матері з її плодом.

Популярне за тиждень

Популярне