Ким працюють жінки українських політиків: Олексія Арестовича, Віталія Кіма, Олега Ляшка, Віталія Кличка

Доки одних цікавить лише громадська та політична діяльність певних персон, інші цікавляться і їхнім особистим життям. То чим, окрім сім'ї, займаються кохані українських політиків?

Українці завжди уважно стежили за відомими політиками. Після початку повномасштабної війни на арені з’явилось куди більше персоналій, які привернули увагу публіки. Відтепер народ стежить не лише за їхньою громадською діяльністю, й за особистими та сімейними стосунками. Пропонуємо дізнатись, чим займаються та де працюють їхні дружини.

Анастасія Арестович

Анастасія та Олексій Арестовичі
Анастасія та Олексій Арестовичі

Кохана Олексія Арестовича цікавиться психологією – саме завдяки цій діяльності вона познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком. Нині Анастасія разом з чоловіком виховує двох спільних дітей. Окрім цього, Арестович працює директором з розвитку одного зі столичних видавництв, назва якого не розголошується.

Дружина Олега Ляшка Росіта Сайранен

Дружина Олега Ляшка Росіта Сайранен
Дружина Олега Ляшка Росіта Сайранен

У відкритих джерелах майже неможливо знайти інформацію про кохану відомого українського політика. Олег Ляшко не приховує особистості своєї дружини, втім багато про неї говорити також не хоче. Майбутнє подружжя познайомилось у залі з гральними автоматами, де Росіта була менеджеркою.

Нині, ймовірно, кохана працює агентом з нерухомості. Крім того, вона виховує спільного сина, якого народила після 50 років.

Юлія Кім

Віталій Кім зі своєю дружиною Юлією
Віталій Кім зі своєю дружиною Юлією

Дружина голови Миколаївської ОВА абсолютно не публічна людина. Варто зазначити, що до початку повномасштабної війни Віталій Кім також не був настільки популярним. Разом зіркове подружжя виховує трьох дітей, а Юлія нині, ймовірно, турбується про свою сім’ю.

Втім, раніше, за відкритими даними YouControl, управління трьох компаній, керівником яких раніше був Віталій, перейшло до її дружини Юлії Кім.

Наталія Єгорова

Колишня дружина Віталія Кличка Наталія Єгорова
Колишня дружина Віталія Кличка Наталія Єгорова

Колишня дружина українського спортсмена та політика Віталія Кличка є моделлю та спортсменкою. Нині Наталія Єгорова мешкає в Німеччині – там вона займається модельним бізнесом. Крім того, українська знаменитість є офіційною представницею благодійного фонду “Фіторятівники”, яка займається в Україні підтримкою жіночого й дитячого здоров’я.

Також Наталія Єгорова займалась музичною та письменницькою діяльністю. На сцені колишня дружина українського політика з’являлась в образі залежної від кохання. Перші виступи знаменитості транслювались на німецьких каналах.

Письменницьку діяльність вона поєднала зі спортом. Для книги братів Кличків “Наш фітнес” Наталія Єгорова написала главу під назвою “Мій шлях до ідеальної фігури”.

Поділитися статтею

Зараз читають

Максим Галкін з донькою і сином

(ВІДЕО) Дочка Максима Галкіна і Алли Пугачової показала, як працює в саду разом з...

Максим Галкін у своєму фотоблозі показав, як його діти-двійнята доглядають за рослинами в їхньому саду біля будинку.
Українські зірки відреагували на заяву Ілона Маска

Як українські зірки відреагували на скандальну заяву Маска: Дантес продає Теслу, а Притула знову...

Вчора відомий мільярдер Ілон Маск зганьбився на всю Мережу, а сьогодні українські зірки відповіли на закид підприємця. Ми відібрали найдотепніші реакції представників шоу-бізнесу
Трійця

Коли святкують Трійцю в Україні в 2021: дата, історія, традиції і заборони

В українських народних обрядах вінки - це взагалі символ великої поваги, молодості, чистоти та незаплямованої краси.
Максим Галкін з батьками

Як виглядали, чим займалися, коли і чому померли батьки Максима Галкіна

Максим Галкін, відомий як успішний гуморист, пародист і співак, народився в родині, яка завжди була для нього прикладом любові та гідності.

Популярне за тиждень

Популярне