Ким працюють жінки “Дизель Шоу”: дружини Єгора Крутоголова, Євгена Сморигіна, Дмитра Танковича, Сашка Бережка

Відомі українські актори "Дизель Шоу" мають не лише красивих дружин, а й талановитих. Чим займаються у вільний час та ким працюють кохані знаменитих артистів?

Актори “Дизель Шоу” вже багато років тішать глядачів смішними та влучними жартами, а також теплою атмосферою. Що відомо про особисте життя знаменитостей, а саме – ким працюють дружини акторів “Дизель Студіо”?

Дружина Єгора Крутоголова

Єгор і Катерина Крутоголові
Єгор і Катерина Крутоголові

Катерина Крутоголова, дружина художнього керівника “Дизель Шоу” працює фотографом. Мисткиня робить фотографії, зокрема, і на концертах гумористичного проєкту. Зіркова дружина публікує свої роботи на робочій сторінці в Інстаграмі. Крім того, Катерина Крутоголова має іншу сторінку, на якій публікує сімейні теплі фотографії.

Сімейні та дитячі фотосесії Крутоголової мають особливу атмосферу – теплі відтінки та вибір локації роблять їх неймовірно красивими.

Дружина Євгена Сморигіна

Євген та Лідія Сморигіни
Євген та Лідія Сморигіни

Хоча Євген Сморигін є доволі публічною людиною, його дружино сильно від нього відрізняється. Лідія Сморигіна займається домашніми справами, а також виховує дітей, поки її чоловік роз’їжджає гастролями. Втім, задовго до знайомства зі своїм коханим зіркова дружина працювала торговим агентом у мережі супермаркетів.

До слова, познайомились майбутні чоловік і дружина у під’їзді – прямо на сходовому майданчику. Євген та Лідія швидко зацікавились одне в одному, а пізніше завели дітей та створили щасливу сім’ю.

Дружина Дмитра Танковича

Дмитро Танкович і Ольга Рибка
Дмитро Танкович і Ольга Рибка

Дмитро Танкович народився в Білорусі, проте щастя в особистому та професійному житті знайшов в Україні. Тут артист познайомився зі своєю майбутньою дружиною Ольгою Рибкою. Майбутні кохані вперше зустрілись за лаштунками відомого телепроєкту “Україна має талант”, де нині зіркова дружина працювала адміністратором кастингу.

Пізніше знаменитості закохались та побудували міцну сім’ю. Минулого року їхня донька Олександра пішла в перший клас.

Дружина Олександра Бережка

Сім'я Олександра Бережка
Сім’я Олександра Бережка

Відомий український актор здобув свою славу на сцені “Дизель Шоу”. В особистому житті знаменитості також пощастило – він одружився з красунею Оленою Єрохіною. Артисти виховують трьох дітей та виглядають разом неймовірно щасливо.

Зіркова дружина працює танцівницею, а також фотомоделлю. Крім того, Олена Бережок (Єрохіна) за професією бренд-менеджер.

Поділитися статтею

Зараз читають

Завішене дзеркало

Чи потрібно завішувати дзеркала в будинку, коли хтось помер? Церква пояснює

Є певні ритуали, яких потрібно дотримуватися, якщо людина вмирає. Як правило, їх дотримуються як віруючі люди, так і ті, хто не вірить у Бога.
Притчі Ісуса

Притчі Ісуса: Про що оповідає притча про багатого і Лазаря?

Як нагадує нам Яків, ми не можемо "просто слухати слово і таким чином обманювати себе". Ми повинні "робити те, що сказано" (Якова 1:22).
Фреймут - вся правда про скандальну ревізоршу

Ольга Фреймут показала, як правильно їсти хліб: “Набридла зі своїм етикетом, дай людям...

Ревізор Ольга Фреймут славиться не тільки своїми хорошими манерами, але і тим, що вчить своїх фанатів звичайного побутового етикету.
Ісус

Притчі Ісуса: Притча про домовласника і притча про бродячої вівці

Ісус повторює Божу турботу про норовливих і вразливих, порівнюючи себе з пастирем, який залишив 99 овець, щоб розшукати заблудну.

Популярне за тиждень

Як виглядає і чим займається титулована красуня Олександра Кучеренко: чекає чоловіка...

Відомий мандрівник Дмитро Комаров довго приховував стосунки з Олександрою Кучеренко, тож новина про одруження пари у 2019 році наробила чимало шереху. Та й після весілля "Міс Україна-2016" залишається у тіні свого зіркового чоловіка, хоча прихильникам програми "Світ навиворіт" хочеться дізнатися якомога більше про благовірну ведучого.

Популярне