Зіркові пари, які не живуть разом: Матвієнко і Мірзоян, Alyosha і Тарас Тополя, Потап і Настя Каменських

Життя кожного українця перевернулось після 24 лютого. Розповідаємо про причини, чому найвідоміші пари українського шоубізнесу більше не живуть разом

Повномасштабна війна внесла свої сумні корективи у життя кожного. Більш того, декому довелось пережити негаразди ще й сімейному плані. Розповідаємо про найвідоміші пари українського шоубізнесу, які сьогодні живуть окремо та причини, чому їм довелось роз’їхатись.

Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян

Сьогодні українські артисти буквально втратили роботу, адже всі концерти, які вони проводять, є благодійними, а отже заробіток від них відсутній. Останнім часом зірки почали отримувати певний відсоток від організаторів подібних заходів, аби хоч якось виживати, проте, коли Матвієнко молодша шукала прихисток для себе та дітей, такої можливості не було.

Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян
Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян

Так, артистка розповідала, що нині вона проживає у Великобританії, адже тільки так може забезпечити дітей не лише умовною безпекою, а й грошима. Зірка мешкає у спонсора. Це людина, яка погоджується на певний час прихистити у себе переселенців з України. Поки Арсен Мірзоян залишається в Україні, Тоня Матвієнко, як висловлювалась сама, намагається вижити на закордонні виплати.

Alyosha і Тарас Тополя

Відома українська співачка Олена Тополя, відома як Alyosha, нині разом з дітьми мешкає у США. Її чоловік, не менш відомий співак, Тарас Тополя залишається в Україні. Ще на початку повномасштабного вторгнення артист відправив свою кохану та дітей за кордон, а сам вирушив на службу.

Alyosha і Тарас Тополя
Alyosha і Тарас Тополя

До слова, у липні знаменита пара вперше за чотири місяці побачила одне одного, проте їхні стосунки ніяк не погіршились через велику відстань. Так, наприклад, зірки зізнавались, що попри все мали свій власний ритуал – обов’язково зідзвонитись о 22:00 за київським часом.

Олексій Потапенко і Настя Каменських

Настя Каменських і Потап
Настя Каменських і Потап

Останнім часом шанувальники все частіше запідозрюють, що у стосунках Насті Каменської та Олексія Потапенка все не так добре, як могло б бути. Так, наприклад, знаменитості постійно діляться зі своїми шанувальниками неоднозначними натяками на розлучення, а спільних фотографій зірок останнім часом немає.

Ще влітку стало відомо, що вони повернулись в Україну, втім, де перебувають зараз та чи живуть разом – невідомо.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ангел охоронець

9 способів, якими ваш ангел-хранитель може попередити вас про небезпеку

Для будь-якої людини, який може з невідомих причин не знати, що керівництво душі є в основному ангелом-хранителем або чимось в цьому роді, залежить від того, чого ви довіряєте.
Другий онук Алли Пугачової виїхав із країни

Родина Алли Пугачової поступово перебирається закордон: з росії виїхав ще один онук Примадонни Дені...

Поступово один за одним всі члени родини Алли Пугачової перебираються жити з росії в інші країни. Тепер настала черга й другого онука Примадонни виїхати з великої і непохитної.
Леся Нікітюк

Як виглядає ліжко телеведучої Лесі Нікітюк?

Зірка Нового каналу Леся Нікітюк показала дуже особистий знімок, зроблений прямо на ліжку.
Монатік з дружиною

Як виглядає ліжко мультіартиста Дмитра Монатика? Дружина показала справжні постільні сцени

Ірина Демічева (Монатік) в своєму Інстаграм-акаунті показала деякі особисті моменти. Навіть незважаючи на те, що сім'я не любить виносити сміття з хати.

Популярне за тиждень

Популярне