Учасник “МастерШеф” Віктор Перехрест розповів, як склалося його життя після шоу: не розчарував Ектора Хіменеса

Відомий український кухар після участі в проєкті МастерШеф мав тернистий і цікавий шлях. Де врешті-решт опинився Перехрест і чим зараз займається?

Телеглядачі швидко полюбили Віктора Перехреста за його відкритість та щирість. Судді завжди відзначали прагнення кулінара опанувати нові знання та навички, а шанувальникам найбільше припали до душі емоційність та доброта чоловіка. Віктор Перехрест зростав у родині без батька, а мати хлопця важко працювала, аби забезпечити своїх двох синів.

Оскільки Перехрест є старшим братом, чимало обов’язків свого часу лягло на його плечі. Проте, хлопець ніколи не жалівся на потребу працювати. Ба більш, на шоу МастерШеф Віктор пішов лише заради того, щоб покращити життя своєї родини. Після участі в телепроєкті життя Перехреста склалось цікаво, а шлях до мети виявився насиченим.

Чим зараз займається відомий український кулінар
Чим зараз займається відомий український кулінар

Де зараз Віктор Перехрест і чим займається

Після завершення шоу “МастерШеф-4” Віктор Перехрест почав працювати в столичних закладах. Знаменитість був шеф-кухарем у низці респектабельних закладів. Пізніше Перехрест загорівся ідеєю покращення рівня харчування дітей, тому став шеф-кухарем у скаутському таборі. За довгі роки Віктор має чималий досвід у кулінарії.

Знаменитість зізнавався, що певний час він не був впевнений, чи варто йому пов’язувати своє життя з кулінарією та довго шукав себе. Врешті Перехрест усвідомив. що його призвання – це кухня. До початку повномасштабного вторгнення російської армії на територію України Віктор Перехрест взяв участь в новому сезоні кулінарного проєкту – Битві сезонів.

Віктор Перехрест з телешоу МастерШеф
Віктор Перехрест з телешоу МастерШеф

На початку квітня 2022 року на офіційній сторінці шоу МастерШеф в соціальній мережі Інстаграм з’явився допис, присвячений Віктору Перехресту. В публікації йшлось про те, що після початку повномасштабного вторгнення кулінар тимчасово покинув кухню та пішов у лави парамедиків. Тоді чоловік зізнався, що він вирішив допомагати тим, хто цього потребує не їжею, а медициною. Попри те, що Перехрест працював у скаутському таборі, а отже має досвід польової кухні, він таки став парамедиком.

Зараз допомагаю жителям різних містечок, які справді потребують медичної допомоги. Роблю уколи, знеболюю, повертаю до тями

– прокоментував Віктор з МастерШефу.

Віктор Перехрест і Тетяна Литвинова з МастерШефу
Віктор Перехрест і Тетяна Литвинова з МастерШефу

Попри свій завантажений графік та повномасштабну війну відомий український кулінар не полишає кухні та продовжує займатись тим, що його надихає найбільше.

Поділитися статтею

Зараз читають

Микола Басков

До і після карантину: Микола Басков показав, як він змінився в період самоізоляції

Микола Басков поділився у своєму особистому блозі новим фото. За словами співака, після карантину його перестали впізнавати.
Оля Цибульська пояснила, чому 20 років приховувала справжнього чоловіка

“Має залишатися щось сакральне”: Оля Цибульська зізналась, чому більше 20 років приховувала свого чоловіка...

Нещодавно Оля Цибульська захопила шанувальників несподіваним зізнанням: артистка нарешті показала, з ким 20 років крокує пліч-о-пліч життям. Тепер зірка відповіла, чому так довго приховувала чоловіка
Запечене м'ясо з грибами і сиром

Рецепт апетитного м’яса в духовці: ідеальна страва на Новий рік, яку можна приготувати заздалегідь...

Це один з найкращих рецептів смачного м'яса, який підійде не тільки на Новий рік, а й на будь-яке інше свято.
Опудало мотоцикліст

(Відео) Класне лякало для захисту посівів від птахів. Із слабкими нервами вночі на город...

Чоловік вирішив зробити пугало максимально наближене до реальності. Наскільки це йому вдалося, вирішуйте самі.

Популярне за тиждень

Популярне