Чому Олег Винник покинув Таюне: вся правда про стосунки артистів та справжню дружину повелителя вовчиць

Хоча відомий український співак щосили намагається приховати всі деталі про своє особисте життя, дещо таки стало відомо. Що відбувається в стосунках Олега Винника та що відомо про його справжню дружину?

Олег Винник створив сценічний образ затятого холостяка та серцеїда, проте насправді артист є дуже щирою та доброю людиною. Разом зі своєю дружиною він виховує сина та живе у справжній сімейній ідилії. Можливо, саме завдяки тому, що відомий співак мовчить про своє щастя, йому вдається його берегти та примножувати. Проте, деякі цікаві факти таки просочились до мережі.

Олег Винник покинув Таюне заради кар’єри

Що відбувається між Олегом Винником і Таюне
Що відбувається між Олегом Винником і Таюне

У загадкових стосунках зіркової парочки насправді все добре, а покинув Винник свою кохану лише на сцені. Так, довгий час український співак і його бек-вокалістка Таюне виступали разом, втім пізніше Таїсія Сватко захотіла будувати сольну кар’єру. Наразі зірка взяла творчу перерву, проте її сольні пісні вподобало чимало українських шанувальників.

Дружина та син Олега Винника

Весілля Таїсії Сватко та Олега Винника відбулось після здобуття вищої музичної освіти. Тоді їхні стосунки не були такою таємницею, тому багато деталей запам’ятали викладачі. Одного разу вони розповіли журналістам, що ісрка між Винником і Таюне виникла одразу. До слова, свідки весілля в Україні також знайшлись. Ними виявились односельці знаменитої пари, які зізнались, що весілля закохані гуляли аж на два села.

Олег Винник і Таїсія Сватко одружились дуже давно
Олег Винник і Таїсія Сватко одружились дуже давно

Пізніше в артистів з’явилась дитина – син Веніамін. В середині 2000-х Олег Винник давав інтерв’ю для німецького видання, в якому зізнався, що нещодавно його кохана дружина та син переїхали до нього в Німеччину. Знаменитість тоді зазначив, що він безмежно вдячний дружині за те, що вона приїздила до нього, оскільки так йому стало набагато простіше поєднувати кар’єру та особисте життя.

Фотографії сина Олега Винника і Таїсії Сватко
Фотографії сина Олега Винника і Таїсії Сватко

Наразі точно відомо, що популярний український співак перебуває на лікуванні в Німеччині. Отже, можна припустити, що Таюне зараз мешкає поруч зі своїм чоловіком, також за кордоном. Ба більш, Веніамін Винник навчається в Німеччині, тому, ймовірно, що вся родина перебуває в зборі.

Поділитися статтею

Зараз читають

Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська розповіла про нового обранця

Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська розповіла про нового обранця: “Він дуже розумний, освічений”

Колишня дружина В'ячеслава Узелкова Марина Боржемська зізналася, що вперше після розлучення дозволила собі стосунки з іншим чоловіком. Більше подробиць читайте далі в матеріалі.
Ані Лорак

Ані Лорак знову помічена в компанії того самого чоловіка: скоро весілля, а вона гуляє...

Філіп Кіркоров виклав нове фото, яке зроблено в компанії Ані Лорак на зйомках шоу "Вгадай мелодію ".

Історія кохання Володимира та Олени Зеленських: він закохався з першого погляду, а вона цього...

Пара Володимира та Олени Зеленських – найкрасивіша в Україні і не лише. До них прикута увага всього світу. Читайте у нашій статті історію кохання Зеленських.
Моліться з вірою!

Молитви, які допоможуть вам справитися з труднощами в житті. Читайте з вірою в серці...

Святіший Отець, я молю про Твій божественний захист, нехай це буде очевидно у всіх сферах мого життя.

Популярне за тиждень

Популярне