Яку комуналку Алла Пугачова і Максим Галкін платили, коли жили в п’ятиповерховому замку: кількість нулів лякає

Зараз зіркове російське подружжя вже переїхало жити за кордон, проте раніше Пугачова і Галкін довго мешкали в помпезному замку. Скільки коштів зірки витрачали на оплату комунальних послуг у п'ятиповерховому заміському будинку?

Алла Пугачова і Максим Галкін свого часу прославились не лише творчими здобутками, гучним весіллям, а й тим фактом, що довгий час мешкали в оселі, яку легше назвати музеєм, ніж приватним будинком. П’ятиповерховий замок Алли Пугачової та Максима Галкіна вражає масштабами. Колишнє помешкання зірок з розмахом оздоблене не лише ззовні, а й зсередини.

Наразі відома парочка вже переїхала жити за кордон, а свій шикарний замок Пугачова і Галкін, за повідомленнями інсайдерів, вони виставили на продаж. З цієї нагоди пропонуємо пригадати, на яку суму “тягнули” комунальні послуги та скільки грошей на утримання помешкання доведеться витрачати його новим господарям.

Так виглядає шикарний замок Примадонни та її чоловіка в підмосков'ї
Так виглядає шикарний замок Примадонни та її чоловіка в підмосков’ї

Яку комуналку платили Пугачова і Галкін

Хоча зіркове подружжя не розповідали про суму, яку щомісяця виділяли на сплату комунальних послуг, ця інформація не залишилась засекреченою. Елітний район, в якому свого часу жили Пугачова та Галкін, також населяють й інші представники російського бомонду. Відомий російський політик і продюсер Андрій Разін зізнався, скільки йде грошей на утримання помешкання в селі Грязь.

Ні Пугачова, ні Галкін ніколи не жалілись на безгрошів’я, тому приховувати чи заперечувати той факт, що оплата комунальних послуг сягає десятків тисяч рублів не стали. Так, Андрій Разін, який придбав собі будинок у сусідньому населеному пункті, розповів журналістам, що комуналка становить близько 80 тисяч рублів.

Орієнтовно можу сказати, скільки коштують комунальні платежі у Грязі, де в нього [Максима Галкіна – ред.] з Пугачовою замок. Я купив поряд, у Мєшково. Думаю, близько 80 000 рублів на місяць

– прокоментував колега та друг зіркового подружжя.

Пугачовій і Галкіну було дорого утримувати замок у підмосков'ї
Пугачовій і Галкіну було дорого утримувати замок у підмосков’ї

Варто зазначити, що в росії ця сума еквівалентна близько 7 прожитковим мінімумам. Тож, щомісяця знаменитості витрачали лише на сплату комунальних послуг гроші, на які середньостатистичний росіянин міг комфортно жити не один місяць.

Поділитися статтею

Зараз читають

Світлана Лобода

Світлана Лобода судиться з хірургом, який “робив їй пластику носа”: подробиці скандалу

Співачка Світлана Лобода в своєму Інстаграм-акаунті заявила, що якийсь хірург з Узбекистану намагається прославитися на її імені. І вона цього так не залишить.
Ароматна піца як в ресторані

Рецепт ароматної і дуже смачної піци, яка за смаком виходить як в дорогий піцерії...

Складно знайти людину, яка не любить піцу. Однак, піца буває різна, і у всіх різні смаки на це блюдо. У нашій статті ми розповімо вам про одне крутому рецепті.
Наталя Могилевська

Помолоділа Наталя Могилевська без сорому ефектно посвітила принадами перед чоловіком в клітці

Помолоділа співачка Наталія Могилевська без сорому посвітила принадами прямо перед замкненим у клітці чоловіком. Своєю витівкою зірка викликала справжній фурор, адже це для неї не типово.
Емоційні немовлята

Вони такі ж люди, як ми – 30 фото новонароджених на підтвердження

Багато дорослих думають - так що там немовлята, з трирічними говорити нема про що. А даремно! Якби вони знали, які загальнолюдські пристрасті вирують в цих ніжних і молочком пахнучих тільцях, то точно б побоювалися рот при них зайвий раз відкрити.

Популярне за тиждень

Популярне