Олена Кравець пішла з 1+1, Лілія Ребрик – з каналу “Україна”, а Марченко – з СТБ: перебралися на інші канали

Відомі українські ведучі свого часу з різних причин змінили місце роботи. Пригадуємо, чому Кравець, Ребрик і Марченко пішли з українських каналів, на яких працювали чи не всю кар'єру

Українське телебачення сповнене яскравих особистостей і відомих зірок. З ними прокидаються та засинають мільйони глядачів, тому деякі з найвідоміших ведучих вже стали майже рідними. Сьогодні розповідаємо про зірок українського телебачення, які з різних причин вирішили змінити місце роботи.

Олена Кравець

Усю свою кар’єру одна з найвідоміших українських актрис і гумористок провела на шоу “Квартал 95”. Втім, 2022 року стало відомо, що знаменитість взяла тимчасову перерву. Знаменитість зізналась, що вона взяла павзу в діяльності на квартальній сцені, аби розібратись з проблемами зі здоров’ям. Проте, чи планує Олена Кравець повернутись на 1+1, вона не повідомила.

Олена Кравець стала зіркою українського каналу Дом
Олена Кравець стала зіркою українського каналу Дом

Натомість після виходу з “Кварталу 95” знаменитість почала власне шоу на каналі “Дом”. Телепроєкт “Тихий вечір з Оленою Кравець” швидко здобув особливу популярність, а спокійна атмосфера відпочинку й дійсно відрізняється від активних і динамічних виступів “Кварталу”.

Лілія Ребрик

У липні 2022 року українська телеведуча повідомила сумні новини – канал “Україна”, на якому вона працювала все життя, закрився. Лілія Ребрик зізналась, що кінець мовлення українського каналу стало для неї серйозним ударом, оскільки вона вважала, що саме у цьому колективі працюватиме до останнього.

Після закриття каналу Україна зірка пішла працювати на Дом
Після закриття каналу Україна зірка пішла працювати на Дом

Втім, попри весь сум Лілія Ребрик врешті-решт взяла себе в руки й почала працювати на каналі “Дом”. Там знаменитість стала ведучою шоу “Дочекаюсь”, мета якого – допомогти людям, розлученим війною, знову зустрітись.

Оксана Марченко

2017 року скандально відома ведуча покинула телеканал “СТБ”. Пізніше в одному з інтерв’ю знаменитість зізналась, що її змусили написати заяву за особистим бажанням, а утиски на роботі дійшли до того рівня, що залишатись працювати на каналі не видавалось можливим. Пояснювала Оксана Марченко це переслідуванням через політичні погляди свого чоловіка, Віктора Медведчука.

Оксана Марченко заявляла, що її змусили звільнитись з СТБ
Оксана Марченко заявляла, що її змусили звільнитись з СТБ

Після завершення діяльності на СТБ зірка не пішла до інших каналів і вела авторське шоу, яке запустила ще 2007 року.

Поділитися статтею

Зараз читають

Радійте життю

Цей день, щоб мислити масштабно і досягати високого рівня.

Новий режим може бути схожий на отримання нового життя. Якщо ви недавно відчували себе виснаженим, вам, можливо, не потрібно дивитися далі, ніж те, що ваш розум, тіло і дух намагалися вам сказати.
Де кіт?

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд кота на купі дров біля будинку

Знайшли кота на дровах? Якщо не знайшли, то на фото нижче його побачите. Відмінного вам настрою та удачі!
Карти ТАРО

Читання Таро на одну карту для всіх знаків зодіаку 21 травня 2021 року

Хороші новини давно назріли, тому, коли ви, нарешті, чуєте, що у вашому житті щось станеться, спочатку ви не повірите.

Дружина-господарка Дмитра Комарова Саша Кучеренко приготувала різдвяний пиріг

Олександра Кучеренко опублікувала фотографію, на якій показала свої кулінарні здобутки.

Популярне за тиждень

Популярне