Олена Кравець пішла з 1+1 і з “Кварталу”, а Лілія Ребрик – з “Ранку з Україною”: перебралися на інший канал

Олена Кравець та Лілія Ребрик всю свою кар'єру провели на одному телеканалі, а потім різко оголосили про несподівані зміни. Чому насправді зірки перейшли працювати на інші канали?

Відомі українські актриси та ведучі Олена Кравець та Лілія Ребрик стали популярними на каналах, на яких працювали протягом довгих років. Чому шанувальники вже ніколи не побачать кумирів на старих місцях роботи, читайте в матеріалі “Однієї хвилини”.

Олена Кравець

Відома українська актриса, гумористка й телеведуча була незмінною зіркою популярного шоу “Вечірній квартал”. Знаменитість була єдиною жінкою в команді, що робило її участь ще більш особливою. Перший випуск вечірнього гумористичного шоу було трансльовано на українському телебаченні 2005 року, а востаннє Кравець взяла в ньому участь минулого року.

Олена Кравець більше не виступає у Кварталі 95
Олена Кравець більше не виступає у Кварталі 95

В інтерв’ю для Маші Єфросиніної знаменитість детально пояснила, чому шанувальники більше не бачать її на концертах “кварталівців”. За словами артистки, вона багато усвідомила під час повномасштабної війни й дійшла до висновку, що час щось змінювати. Крім того, вплинули на рішення покинути 1+1 шкірне захворювання, яке Кравець мала лікувати.

Я зрозуміла, що “злітає” з мене все, в чому я вже не я. Я не хочу просто проживати життя, коли цінність кожного дня так зросла

– зізналась артистка.

Зараз знаменитість працює на телеканалі “Дом” і веде шоу “Тихий вечір з Оленою Кравець”.

Лілія Ребрик

А ось в іншої, не менш відомої актриси та телеведучої, причини звільнення дещо відрізняються. Усю свою кар’єру знаменитість працювала на каналі “Україна”. Там Лілія Ребрик здобула свою популярність і стала однією з найвідоміших ведучих країни. Втім, влітку 2022 року канал “Україна” припинив мовлення. Кінцевий власник медіа Рінат Ахметов оголосив про припинення діяльності ЗМІ, пояснивши це прийняттям закону про деолігархізацію.

Лілія Ребрик втратила роботу на каналі Україна через його закриття
Лілія Ребрик втратила роботу на каналі Україна через його закриття

Хоча це стало сильним ударом для знаменитості, вона оговталась і продовжила кар’єру на каналі “Дом”. Тепер Лілія Ребрик є ведучою програми “Дочекаюсь”, яка допомагає зустрітись людям, розлученим війною.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ісус вчить притчами

Притчі Ісуса: Притчі про прихований скарб і перлину, притча про мережу

Наближається час, коли справжні учні будуть відокремлені від помилкових, як рибалки відокремлюють їстівну рибу від неїстівної або нечистою.
Ксенія Мішина

Ксенія Мішина вперше після розставання з Еллертом розповіла правду про їхні стосунки: ще не...

Ксенія Мішина зізналася, що їх з Олександром Еллерт відносини нині переживають кризу.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №55: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Чи вдалося вирішити головоломку? Якщо ні, то її рішення можна побачити на картинці нижче. Гарного вам настрою та удачі у всьому!
Максим Галкін і Алла Пугачова

“Я живу з багатьма жінками “: Максим Галкін розповів правду про сімейне життя з...

Навколо сім'ї Алли Пугачової і Максима Галкіна завжди ходило багато чуток. Багато хто не вірив, що шлюб молодого Галкіна і старшої на 27 років Примадонни триватиме довго. Однак пара вже 9 років щасливо живе в шлюбі і навіть виховує спільних дітей - 7-річних двійнят Лізу і Гаррі.

Популярне за тиждень

Популярне