Юрій Фальоса прокоментував інтимний зв’язок з Ані Лорак

Колишній продюсер співачки Ані Лорак поділився подробицями про їхні стосунки.

Відомий український продюсер Юрій Фальоса першим помітив талант перспективної 13-річної Кароліни Куєк. Незабаром після укладення контракту кар’єра Ані Лорак стрімко пішла вгору.

Уже після розриву з продюсером стало відомо, що юну артистку і Юрія Фальоса пов’язували не тільки ділові стосунки. Вони разом жили у цивільному шлюбі. І це при тому, що Ані Лорак не було 18-ти, а Юрій був старше дівчинки вдвічі.

Після такої сенсації розмови про нерівний роман тривали ще довгий час. І навіть зараз, через стільки років, у публіки і преси є багато питань до пари.

Нещодавно в інтерв’ю «Українським сенсацій» Юрій Фальоса розсекретив подробиці особистих стосунків зі співачкою. Зокрема, він зазначив, що вдячний Кароліні за досвід.

«Я їй, напевно, більше вдячний, ніж вона мені», – зазначив продюсер.

Він додав, що до сих пір часто чує негатив в свою адресу через зв’язок зі співачкою.

«Живеш собі спокійно, ніхто тебе не смикає. Написав щось про Ані Лорак – всі починають – а чого ти написав, ти знаєш, що вона то-це … Навіщо з цим г *** м зв’язуватися », – прокоментував Юрій.

 "" Юрій Фалеса і Ані Лорак

Фальоса також додав, що відносини між співачкою та її продюсером практично завжди виходять за рамки ділових, тому що вони багато часу проводять разом, у них – спільні інтереси та цілі.

«Неможливо, щоб не з’явилися почуття між продюсером і співачкою. Ви їздите разом на гастролі, живете в одних готелях, їздите на відпочинок і живете там в одних віллах. Воно рано чи пізно станеться», – зазначив Фальоса.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Колись про нього мріяли всі дівчата: як Микита Малінін виглядає сьогодні.

Нагадаємо, що зірка Сватів відмовилась грати в продовженні серіалу через гроші.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

 

 

Схожі статті

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.

Чоловік бере із собою тільки цей перекус, а колеги випрошують рецепт: ніжні картопляні пиріжки з грибами

Для смачного і ситного обіду не обов'язково брати безліч продуктів. Достатньо всього кількох інгредієнтів, і сім'я буде ситою. Сьогодні ми підготували простий рецепт картопляних пиріжків із грибами.

Торт “Пташине молоко”: рецепт досконалого десерту родом із далекого дитинства — той самий смак та аромат

У кулінарії існують страви, які не лише смакують, але й переносять нас у далеке минуле, до найтепліших спогадів дитинства не лише про їжу, а, головним чином, про тих, хто годував нас цією смакотою.