20 років щасливого шлюбу. Як виглядає сім’я Шатунова

Author name 27 Березня 2020 в 07:03

Поділитися статтею

Юрій Шатунов
Юрій Шатунов

Пісні групи «Ласковый май» у 90-х роках заслуховували до дірок, квитки на їх концерти буквально змітали з ках, а в дитбудинківського хлопчика Юру Шатунова закохувалися мільйони дівчат. Але минув час і на зміну популярного колективу прийшли нові артисти. Як склалася доля лідера групи, читайте в нашому матеріалі.

Юрій Шатунов продовжує свою кар’єру, він і сьогодні збирає повні зали шанувальників, які разом з ним в унісон співають популярні пісні «Білі троянди», «Рожевий вечір» та інші. Також в арсеналі артиста є нові композиції.

Шанувальники артиста зазначають, що для своїх років він виглядає відмінно. У нього – підтягнуте тіло і приваблива зовнішність. Юрій Шатунов пояснює це тим, що регулярно займається спортом і дотримується здорового харчування.

Юрій Шатунов

Співак іммігрував до Німеччини, де сьогодні живе разом з сім’єю. Його дружину звати Світлана і разом вони вже 20 років. У пари є двоє дітей – син Денніс і дочка Естелла. Співак намагається провести з ними кожну вільну хвилину. Правда, іноді доводиться їздити на гастролі в Росію, Білорусь, Прибалтику.

Дружина Світлана і син Денніс

Юрій Шатунов ділиться, що підтримує спілкування з іншими учасниками «Ласкового мая». А з продюсером колективу Андрієм Разіним вони навіть дружать сім’ями, оскільки він – хрещений батько дітям Шатунова.

Юрій Шатунов з дітьми

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як виглядає сім’я 73-річного Елтона Джона.

Нагадаємо, що через рік після смерті подруга Началової розповіла про таємну хворобу співачки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею