Недотримання карантину зламало життя голлівудській зірці

Author name 30 Березня 2020 в 05:03

Поділитися статтею

Джин Тірні
Джин Тірні

Медики всіх країн сьогодні закликають людей дотримуватися карантину і максимально ізолювати себе від суспільства. Якщо вчасно не зупинити поширення коронавирусу, це може привести до великих жертв. У нашому матеріалі ми розповімо, як нехтування карантином свого часу зламало життя голлівудській актрисі.

Джин Тірні – одна з найбільш знаменитих голлівудських актрис в 40-х роках минулого століття. Навіть директор студії «20th century fox» визнав її найкрасивішою дівчиною у світі. Зірка користувалася шаленою популярністю, за нею бігали натовпи фанатів, і вона стрімко просувалася вгору по кар’єрних сходах.

Найпопулярніші стрічки з її участю були «Лора», «Привид і Місіс Мьюр» та «Бог їй суддя». До речі, за роль маніяка в останній Тірні номінували на Оскар.

Дівчині також пощастило і в особистому житті – Тірні вийшла заміж, і, як зізнавалася сама актриса, була щаслива в шлюбі. Під час Другої світової війни вона чекала свою першу дитину. Як і інші знаменитості, молода актриса не стояла осторонь від тих подій, намагаючись підтримати моральний дух військових.

Джин Тірні була визнаною красунею в Голлівуді

І в один з днів Джин зустрічалася з солдатами, які відправлялися на фронт. Через кілька днів у неї діагностували краснуху. Наслідки хвороби були жахливими: актриса народила передчасно сліпу дівчинку, пізніше у дочки пропав слух і з’явилися ознаки розумової неповноцінності. Джин довелося відправити Антуанетту Дарину в спеціальну установу. Там її дочка залишалася до кінця своїх днів.

Через кілька років стало відомо, де актриса підхопила інфекцію. Річ у тім, що одна з фанаток Тірні, яка хворіла на краснуху, втекла з лікарні, щоб побачити вживу свою улюблену актрису.

В Джин народилася ще одна дитина, але навіть це не врятувало її від депресії, панічних атак і поганих відносин з чоловіком. Вона пройшла довгий курс реабілітації, і їй таки вдалося вибратися з кризи, але все ж життя голлівудської діви могла б скластися зовсім по-іншому.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею