Українські зірки, які зробили пластику, але приховують це: Лобода, Лорак, Ротару, Білик, Байрак

Author name 13 Лютого 2020 в 07:02

Поділитися статтею

Зірки, які зробили пластику
Зірки, які зробили пластику

Деякі знаменитості спочатку роблять пластичні операції, а потім соромляться про це розповісти. Дивись наш зоряний парад тих, хто лягав на стіл до пластичного хірурга, але запевняє всіх у зворотному.

Світлана Лобода

 ""

В одному з недавніх інтерв’ю Ксенії Собчак зізналася, що не робила пластику, але дуже помітні риси обличчя говорять самі за себе. Світлана Лабода регулярно піддуває губи, а також видно, що вона працювала над вилицями і носом.

Ірина Білик

Ирина Билык сделала пластику Ірина Білик зробила пластику

49-річна Ірина Білик відноситься до тих знаменитостям, які зробили все. Її губи, підборіддя, розріз очей дуже змінилися з молодих часів не через старість, а через пластики. При цьому зірка заперечує будь-які втручання. Правда, є ще один цікавий факт: в Мережі досить складно знайти нові фото Білик. У кулуарах шепочуться, що вона соромиться себе.

Оксана Байрак

Оксана Байрак сделала пластику Оксана Байрак зробила пластику

Оксана Байрак – хороший український режисер. У творчих колах її називають королевою мелодрамми. Але є одне “але “, Оксана регулярно збільшує губи, їй здається, що їх необхідно зробити ще більше. Це абсолютно даремно.

Ані Лорак

Ани Лорак сделала пластику Ані Лорак зробила пластику

Ані Лорак втручається в свою зовнішність з великою обережністю. Подейкують, що вона збільшувала груди, виправляла ніс, контур губ і видаляла грудки Біша. Сама Лорак заперечує будь-які втручання з боку хірурга.

Софія Ротару

София Ротару сделала пластику Софія Ротару зробила пластику

Софія Ротару – жінка поважного віку. На даний момент їй 72 роки, але виглядає вона чудово. Кажуть, що співачка робила пластику вік і носогубних зморшок в Росії, подалі від батьківщини, щоб приховати пластику.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: За л ьза і шкоду манної каші: скільки можна їсти, щоб не погладшати

Нагадаємо, онкохвора Алла Мазур зробила заяву: Я змушена повернутися до теми моєї хвороби.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина .

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею