Від збентеження прикрила рот пальцями: Тіна Кароль побачила Дана Балана і почервоніла

Author name 13 Січня 2021 в 12:01

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Тіна Кароль – безсумнівно, одна з найвідоміших і рейтингових зірок в сучасному українському шоу-бізнесі. У неї є незліченна кількість фанатів.

Фанати ведуть фан-сторінки, куди викладають красиві знімки Кароль, які отримали або самостійно з першоджерела, або роблять гарні колажі, фотодобірки, і навіть застосовують майстерність фотошопа.

Досить часто на фан-сторінці Тіни Кароль можна побачити фотографії, які раніше ніде не з’являлися

Є припущення, що акаунт “Фантіно ” ведуть помічники знаменитості, які мають доступ до її особистого фотоальбому.

Нещодавно на сторінці з’явилося загадкове фото, де Кароль на обличчі хотіла зобразити або переляк, або здивування. І прикрила губи руками.

Тіна Кароль на ніжній фотосесії в білому піджаку
Тіна Кароль на ніжній фотосесії в білому піджаку

У неї недбало зачесане волосся на одну сторону, надіті красиві розкішні сережки. Сама співачка з легким мейк і в білому піджаку. Фон теж білий, так що очевидно, що вона фотографувалася десь в фотостудії.

https://youtu.be/pTXYhzOi0c8

Відзначимо, що українські зірки і представники шоу-бізнесу активно в соцмережах і під стінами Кабміну висловлюють своє невдоволення щодо заборони на проведення концертів в зв’язку з пандемією Covid-19.

Лідером цього “антікарантінного і праконцертного ” руху стала Оля Полякова, яка на всю країну заявила, що їй нема з чого платити зарплату творчим колективам.

Але співачка Тіна Кароль знайшла вихід із ситуації. Зірка перепрофілювалася в бізнесвумен і прекрасно заробляє без своїх вокальних здібностей, і здібностей до таланту блискучої телеведучої.

Журналісти з’ясували, що півроку тому зірка придбала понад два гектари землі в Карпатах, вартість яких може досягати 100 000 доларів. Також в сюжеті наголошується, що Тіна Кароль вже більше року працює особою масштабної рекламної кампанії ювелірних прикрас.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею