У співачки Юліанни Караулова зміни в житті – вона вагітна?

Author name 23 Березня 2021 в 14:03

Поділитися статтею

Юліанна Караулова
Юліанна Караулова

Співачка з радісним виглядом показує свій кругленький живіт і у неї на обличчі щаслива посмішка. Одягнена Юліанна в бежевому боді та джинсах.

Люди, які цікавляться шоу-бізнесом і стежать за останніми новинами в ЗМІ та соціальних мережах хочуть все знати про зірок.

Юліана Караулова, яка є популярною російською співачкою повідала, що вона чекає дитину. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Інстаграм. Там вона анонсувала новий кліп. У своєму відео Юліана, не приховує на камеру, що вона вагітна.

Співачка з радісним виглядом показує свій кругленький живіт і у неї на обличчі щаслива усмішка. Одягнена Юліанна в бежевому боді та джинсах. Своєю новиною, про те, що вона вагітна, Юліанна повідала в окремому посту в мікроблозі. Її шанувальники не забули відразу привітати майбутню маму з вагітністю.

Деякі фанати пишуть, що здогадувалися про її вагітність ще навесні, хоча нічого тоді не було видно. Але Юліанна носила вільний одяг, і тому шанувальники зробили висновок про її вагітність. Хоча деякі відзначають, що можливо це просто співачка з накладним животом. Вони думають, що це Юліанна зробила для кліпу. На подив співачка не коментує свою вагітність.

Раніше у 2017 році коли знімався новорічний “Блакитний вогник” Андрій Чорний, який є саунд-продюсером запропонував Юліанне вийти за нього заміж. Співачка погодилася. Весілля вони ще не зіграли, бо хочуть ґрунтовно підготуватися і провести її за кордоном. Зараз вони займаються ґрунтовно своєю кар’єрою.

Однак на публіці Юліанна з’являється з обручкою. І все зробили висновок, що вони таємно побралися без офіційної церемонії. Шанувальники Юліанни губляться в здогадах, а ЗМІ обговорюють її майбутнє весілля.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею