Який зараз склад у групи “ВІА Гра “? Костянтин Меладзе поміняв пріоритети

Author name 31 Березня 2021 в 13:03

Поділитися статтею

"ВІА Гра "
"ВІА Гра "

Легендарна група “ВІА Гра” була заснована у 2000 році в столиці України Києві. Колектив протягом усього часу змінив кілька складів.

На небосхилі шоу-бізнесу постійно спалахують і гаснуть зірки. Одні йдуть до Олімпу слави та визнання дуже довго, інші моментально потрапляють в струмінь і вона їх виносить на вершину пошани. Так вийшло і з групою “ВІА Гра”.

Шанувальникам таланту цієї знаменитої та красивою групи завжди цікаво як склалася доля її учасників і вони пильно стежать за зміною співачок в її складі.

Костянтин Меладзе шукає таланти та постійно імпровізує і змінює нових дівчат. Так їм було недавно представлені нові учасники групи “ВІА Гра”. У складі групи залишилася Уляна Синецка, якій зараз 24 роки. Поповнилася група новою солісткою – її ровесницею Ксенією Попової, яка брала участь в “Х-Фактор”. Також увійшла в групу Софія Тарасова, якій 19 років і вона брала участь раніше в “Дитячому Євробачення-2013”.

 "В "
Новий склад групи “ВІА ГРА “

Групі “ВІА Гра” торік виповнилося 20 років. Це ювілей і заслужений. Коли Іван Ургант запитав Костянтина Меладзе яка відмінність учасників групи раніше і зараз, то продюсер сказав, що раніше він просив дівчат при виступі танцювати, а зараз співати. Але найголовніше, що він цінує в них, це харизма. Бо це є рідкісним і цінним якістю.

Легендарна група “ВІА Гра” була заснована у 2000 році в столиці України Києві. Колектив протягом усього часу змінив кілька складів. Зараз колишніми солістами групи є 17 дівчат, в тому числі Віра Брежнєва, Анна Седокова і Світлана Лобода.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею