Як виглядає наймолодша учасниця “Віа Гри “? Соні Тарасової тільки виповнилося 20 років

Author name 31 Березня 2021 в 17:03

Поділитися статтею

"ВІА Гра "
"ВІА Гра "

Так Софія Тарасова, яка стала учасницею групи “ВІА Гра” прекрасно вписалася в колектив, хоча їй 31 березня 2021 року минуло лише 20 років.

У скільки років можна домогтися успіху в шоу-бізнесі? Напевно це питання ставлять перед собою багато початківці артисти. І це вірно. Вони повинні знати яку мету поставити перед собою і скільки часу потрібно, щоб її досягти.

Деякі вже відбулися зірки шоу-бізнесу багато років пробивалися на Олімп слави та у них по-різному було в житті: чорна і біла смуга. Інші моментально злітали на пік слави, але там протрималися недовго і потім про них швидко забули.

Деяким пощастило більше. До їх таланту ще додався чоловік-продюсер і кар’єра різко пішла вгору. Так доля прихильна була до Віри Брежнєвої, яка вийшла заміж за Костянтина Меладзе і відразу отримала два в одному: чоловіка і продюсера. Володіючи талантом і завзятістю в досягненні мети співачка досі тримається на “плаву”.
У Костянтина Меладзе є відмінна особливість – у нього є почуття яких співачок підібрати до себе в групу “ВІА Гра”.

Уже змінилися кілька поколінь співачок в цій групі та всі вони радували глядачів і своїх шанувальників. Так Софія Тарасова, яка стала учасницею групи “ВІА Гра” прекрасно вписалася в колектив, хоча їй 31 березня 2021 року минуло лише 20 років.

Як відповів Костянтин Меладзе на раннє поставлене йому питання, він раніше керувався при виборі дівчат в групу як вони могли танцювати, а тепер, як вони співають.
Підібрані їм колективи завжди показували відмінні результати та на всіх концертах зал був повний.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею