Молодим мамам є з кого брати приклад: новий аутфіт Світлани Тарабарової на прогулянці з донькою (Фото)

Світлана Тарабарова, радіє весні та можливості провести на повітрі більше часу зі своєю донькою Марією. Так і повинно виглядати щастя!

Весна! Все пробуджується, в повітрі витають зовсім інші запряжу і хочеться жити. Такий настрій напевно зараз практично у всіх жителів нашої країни.

Звичайно зараз багато проблем і життя досить-таки важка, але потрібно бути оптимістом. Скоро прилетять ластівки, повернутися у свої торішні гнізда або постоять нові, що знести яйця і вивести пташенят. Життя не стоїть на місці. Всі люди з приходом весни чекають поліпшення.

Представники шоу-бізнесу теж очікують, що сезон 2021 для них буде відмінним і набагато краще, ніж минулого року.

Молоді мами почали частіше з’являтися на вулиці зі своїми дітьми. У яких зовсім маленькі, то вони з радістю довше проводять час на вулиці зі своїми малюками.

Світлана Тарабарова, також радіє весні та можливості провести на повітрі більше часу зі своєю донькою Марією.
Як каже Світлана, час летить швидко для молодих мам і незабаром буде новий етап виховання вашої дитини. Ловіть ці хвилини спілкування зараз зі своїм маленьким чадом.

Ці незабутні моменти обов’язково зафіксуйте на фото і відео, для вашого сімейного альбому.
Нещодавно Світлана Тарабарова розмістила на своїй сторінці в інстаграм прекрасну фотографію, на якій видно, що вона як щаслива мама ходить зі своєю дочкою Марією. Вона в колясці.

Дівчинка підросла і вже не хоче лежати в ліжечку. Видно, що Світлана в прекрасному настрої та відмінно себе почуває. Шанувальники відразу відреагували на це фото. Вони радіють разом з мамою і бажають їм здоров’я та обіймають їх.

Так і повинно виглядати щастя!

Популярне

Схожі статті

Після цієї вечері чоловік зробив пропозицію руки та серця друге: запечені курячі крильця в пікантній глазурі

Курячі крильця в томатно-медовій глазурі – це страва, яка вразить ваші смакові рецептори своїм насиченим смаком і ароматом. Вони підходять як для повсякденного вечері, так і для святкового столу.

З’їдять за хвилину! Новий салат з капусти на кожен день і на свято – такий простий, а розлітається на ура

Простий, але дуже смачний салат з молодої капусти – те, що треба влітку. Рецепт – швидкий, а смак виходить неперевершеним. Весь секрет цього салату у незвичайній заправці.

Софія Ротару прилаштувала онуку в надійні руки: після айтішника Соня закрутила роман з нащадком мільярдера

Онука Софії Ротару привітала свого бойфренда з днем народження. Хоч і не назвала імені чоловіка, та всі втямили – це син заможного американського мільярдера Макс Лернер.