Наташа Корольова кардинально змінила імідж: захотілося молодіжних трендів, тому пофарбувала волосся (Відео)

Author name 6 Квітня 2021 в 18:04

Поділитися статтею

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Зміна іміджу і зокрема зачіски робить її цікавою і приваблює шанувальників в соціальні мережі та на концерти.

Шлях до слави в шоу-бізнесі важкий і тернистий. Цією дорогою мало кому вдається за короткий час піднятися на Олімп слави. Деякі швидко, з різних причин підіймаються кар’єрними сходами, але іноді також стрімко падають вниз. Їх слава недовговічна.

Якщо звичайно за спиною немає продюсера-чоловіка або бой-френда, який тримає її на плаву. Однак не всім так пощастило в житті. Як правило, майбутні зірки плідно працюють, тримають себе у формі та намагаються бути на піку останньої моди. Це все стане в пригоді їм при завоюванні шанувальників і здійсненні своєї мрії.

Однак Наташі Корольовій протягом тривалого часу вдається утримувати увагу до своєї персони та творчості. Вона звичайно талановита і красива співачка. Завжди оптимістична і прекрасно виглядає. Але як же це їй вдається.

 ""
Наташа Корольова

Наташа справжній борець в шоу-бізнесі. Попри пригоди її чоловіка і негативні відгуки про це, вона продовжує триматися на плаву завдяки своїй чарівності та енергійності. Королева придумує різні речі, які підігрівають інтерес до її персони.

Зміна іміджу і зокрема зачіски робить її цікавою і приваблює шанувальників в соціальні мережі та на концерти.

Так нещодавно Наташа Корольова розмістила на своїй сторінці в інстаграм цікаве відео, на якому співає невеликий куплет з пісні. І таким чином запрошує всіх на її концерт. Однак шанувальники звернули увагу на незвичайний колір її коси. Він лимонно-жовтий. Просто Наташі хоче бути в молодіжному тренді та тому змінила своє імідж.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею