Вагітна Юліанна Караулова після шопінгу: новий імідж співачки (Фото)

Author name 10 Квітня 2021 в 11:04

Поділитися статтею

Юліанна Караулова
Юліанна Караулова

Так нещодавно Юліана Караулова розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вона постала перед шанувальниками у новому цибулі.

Вагітність завжди прикрашає жінку. Незалежно як вона виглядала до вагітності, але коли майбутня мам чекає дитину, у неї навіть погляд іншого. Звичайно деякі вагітні жінки дратівливі та нервові – це буває.

Але в цілому очікування народження дитини завжди мотивує і перетворює жінку.
Деякі майбутні мами, щоб зняти дратівливість і підняти собі настрій, особливо навесні, після довгої тривалої та обридлої зими відвідують супермаркети.

Шопінг позитивно впливає на настрій. Особливо якщо є фінанси та вдалося купити красиві, а найголовніше потрібні речі. Хоча покупки бувають і не настільки необхідними, але найголовніше процес – ви ходите по магазинах, оглядаєте речі, доторкається до них, міряєте їх.

І звичайно одночасно цей вихід у світ дає можливість зіркам нагадати про себе і показати як вони зараз виглядають. Соцмережі, це звичайно ж добре, але спілкування наживо – це зовсім інше.

Юліана Караулова завжди має чудовий вигляд. І навіть коли завагітніла – імідж її практично не змінився, вона навіть покращала.

Так нещодавно Юліана Караулова розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вона постала перед шанувальниками у новому аут фіті.

Шанувальники не забули відзначити, що Юліана, як завжди, красива і сама, сама! Інші відзначили її стильний образ на фотографії та приємну зовнішність. Кругленький животик, на цьому фото практично не видно. Після шопінгу виглядає Юліана трохи втомлена, але задоволена.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею