Чарівна Настя Каменських порадувала шанувальників новим фото: начебто не вагітна! (Фото)

Author name 17 Квітня 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Однак тривалий час відпочинку та оглядання місцевих пам’яток – це не для Насті Каменських. Вона весь час думками в роботі.

Настя Каменських завжди вражала шанувальників і звичайних глядачів своїм прагненням до мети. Вона, як говорив колись Потап, справжній боєць. Перебуваючи в постійних відрядженнях Настя змогла виробити у себе такі якості характеру як наполегливість у досягненні мети.

І коли для цього потрібно було схудла, вона це зробила. Так, це було непросто. Не відразу їй далася така фігура, яка є у неї зараз. Багато дівчат заздрять такій фігурі, і як Настя змогла прийти до такого результату.

Але потрібно ж колись і відпочити. Спершу Настя відпочивала з Потапом їм було весело, і вони побували в багатьох країнах. Але найкраще Насті сподобалося відпочивати в Мексиці. Тут настрій інше і повітря не такий, як на Мальдівах.

Однак тривалий час відпочинку та оглядання місцевих пам’яток – це не для Насті Каменських. Вона весь час думками в роботі. Іноді Настя виходить на берег океану і дивиться вдалину.

Нещодавно Настя Каменських розмістила чергову фотографію на своїй сторінці в інстаграм, де вона задумливо спрямувала свій погляд у далечінь в океан. Як вона написала в блозі, вона думає і чекає чергову серію РеалітіДевочкіРулят.

Шанувальникам сподобалося фото. Вони з жаром почали обговорювати в черговий раз вагітна Настя чи ні. Правда з такого ракурсу на фото незрозуміло в положенні вона чи ні? Животик як животик. У кожної жінки, навіть не вагітної є невеликий акуратний животик. Так закладено природою. Тому інтрига залишається.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею