Шанувальники “Світ навиворіт ” ніколи не бачили оператора Дмитра Комарова: хто він? (Фото)

Author name 4 Травня 2021 в 15:05

Поділитися статтею

Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв
Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв

Сам Олександр згадує багато екстремальних ситуацій, які були у них з Дмитром. Так народжується міцна чоловіча дружба.

Сьогодні трохи програм і шоу, які люди обивателі з інтересом дивляться. І найголовніше практично немає передач ідентично шоу “Світ навиворіт” з Дмитром Комаровим.

Хто не має можливість поїздити по світу та особливо в екзотичні країни, де на кожному розі чатує небезпека, то ті можуть зручно сидячи на дивані поглянути на захопливий і загадковий світ за допомогою цієї програми.

Багато людей з цікавістю дивляться передачу з Дмитром Комаровим “Світ навиворіт”. Однак напевно ніхто не замислювався над тим, хто ж за кадром і здійснює знімання і тим більше напевно цю людину не бачили.

Розкриваємо секрет – це незмінний оператор Олександр Дмитрієв. Адже це він знімав такі дивовижні кадри та навіть в самих екстремальних умовах.

Вони познайомилися в горах на Кавказі. Це було у 2006 році. Дмитро висвітлював експедицію, яка підіймалася на Ельбрус. Там Олександр Дмитрієв знімав для себе види гір на любительську камеру. Так вони та познайомилися. Через час по закінченню експедиції, Дмитро Комаров подзвонив Олександру Дмитрієву і запросив його в поїздку в Індію.

Він погодився. З того часу вони не розлучаються і завжди разом у всіх поїздках. У них вийшов чудовий тандем. Це видно з того, якою популярністю користується передача “Світ навиворіт”.

Нещодавно Дмитро Комаров розмістив на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де шанувальники цієї програми можуть побачити оператора Олександра Дмитрієва.
Сам Олександр згадує багато екстремальних ситуацій, які були у них з Дмитром.
Так народжується міцна чоловіча дружба.

https://www.instagram.com/p/COct-OJMuQK/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею