Померлі актори серіалу “Свати “: завжди пам’ятаємо, любимо і цінуємо

Author name 25 Травня 2021 в 13:05

Поділитися статтею

Актори серіалу Свати
Актори серіалу Свати

Напевно немає жодної людини, яка б не подивилася хоча б одну серію серіалу “Свати”.

Валюха, Ольга Миколаївна, Іван Будько і Юра Ковальов – це улюблені герої кіноглядачів. Вони стали ніби родичами та за них переживають їхні прихильники та просто глядачі. Всім хочеться дізнатися, що буде в наступній серії і як поводитимусь їхні улюблені герої. Але є деякі улюблені персонажі, з якими глядач вже не зустрінеться, бо вони пішли у світ інший.

В честь цього згадуємо героїв серіалу “Свати”, які покинули цей світ.

Володимир Турчинський

Володимир Турчинський

Його знають як “Динаміт”. У першому сезоні він з’явився на деякий час. Це бізнесмен, який купив Жені люльку миру. Пам’ятайте – продавець не захотів продати її дитині та він її їй купив. За допомогою цієї трубки Женечка хотіла внести мир між бабусями та дідусями. Помер Турчинський у 2009 році, у віці 46 років, через патології з серцем.

Анатолій Борчук

Анатолій Борчук (у білій футболці)

На весілля прибув сват Мітяя, а в цей час Будько і Митяй помінялися будинками і йому було незручно, щоб гості були у нього. Борчук пішов в інший світ 6 років тому

Галина Опанасенко

Галина Опанасенко

Ця актриса зіграла роль Микитівни в 6 сезоні. Як стверджував Іван Будько – це була непроста коза, вона вміла передбачати результати матчів.

Володимир Зельдін та Ольга Аросєва

Володимир Зельдін та Ольга Аросєва

Ця пара зіграла батьків Ольги Миколаївни Ковальової. Не стало Аросєвою, коли їй було 87 років, а через три роки пішов в інший світ Володимир Зельдін, якому було 101 рік.

Олег Треповський

Олег Треповський

Він зіграв епізодичну роль в серіалі “Свати”. Олег постав у фільмі як директор хлібзаводу, де працювали Валя та Іван Будько.
Завжди сумно, коли йдуть улюблені актори. Чи можемо побажати іншим героям серіалу відмінного здоров’я та успіхів в роботі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею