Красуня-дружина Олега Винника Таюне отримала престижну музичну нагороду: скоро посуне Кароль і Полякову

Author name 27 Травня 2021 в 15:05

Поділитися статтею

Бек-вокаліста Олега Винника Таюне розвиває свою сольну кар’єру і отримує свої перші нагороди.

Таюне – українська співачка, яка вже багато років співає разом з підкорювачем жіночих сердець Олегом Винником в якості бек-вокалістки. Протягом останнього року вона радує шанувальників ще і сольними піснями. В інтерв’ю Каті Осадчій Таюне зізналася, що не збирається йти у вільне плавання, вона як і раніше буде співати з Вінником. Таюне сказала, що просто хоче доносити слухачеві пісні, які для неї пише сам Олег Винник. Таїсія вважає їх шедеврами.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Нещодавно в Києві пройшла національна музична премія “Українська пісня року”, де відомі музиканти стали отримали нагороди за свою творчість. Довгоочікувану статуетку отримала і Таюне. Її пісня “Бачу, бачу” була відзначена в номінації “Надія української пісні”. Про це повідомила сама артистка, опублікувавши в своєму Інстаграм-блозі фото з дипломом і статуеткою.

https://www.instagram.com/p/CPV89lEDkVu/

“Українська пісня року, я вдячна тобі за те, що тебе співає моя країна!”, – підписала знімок Таюне.

Нагадаємо, в Мережі ходить інформація, що незмінна бек-вокалістка Олега Винника Таюне є його дружиною. Більш того, у них навіть є спільна дитина – син Юліан, який зараз живе і вчиться в Німеччині. Ні сам Олег, ні Таюне ніяких коментарів з цього приводу не дають, тому їхнє мовчання автоматично сприймається згодою.

Більше про кохання Олега Винника і Таюне дивіться на Ютуб-каналі “Одна хвилина”:

https://www.youtube.com/watch?v=y5i5GVKveec

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею