(Фото) Що стоїть на голові Лідія Таран приємно здивувала своїх шанувальників!

Author name 22 Червня 2021 в 12:06

Поділитися статтею

Лідія Таран
Лідія Таран

Як це їй вдається? Ви можете прочитати з поста, який Лідія Таран розмістила на своїй сторінці в інстаграм, а також побачити її чарівну фігуру в трико!

Українська телеведуча Лідія Таран показала як треба стежити за своєю фігурою і внутрішнім світом. Це нелегко і найголовніше необхідно перебудувати своє розуміння світу і те, для чого ти живеш. Напевно їй це вдалося – подивіться яких успіхів вона добилася в йозі. Не всякий зможе таке зробити!

Як це їй вдається? Ви можете прочитати з поста, який Лідія Таран розмістила на своїй сторінці в інстаграм, а також побачити її чарівну фігуру в трико!

“Мені шкода, що мої пости про йогу лайкають там мало людей, немає, ну правда! Перед тим, як стати в собаку, сісти в корову або лягти в крокодила, ти проходиш дуже довгий шлях. Ти працюєш з собою і НАД собою, а це важка робота у світі, тому що ми ліниві по суті та інертні по природі, а йога змінює нас. і зміни ці стають дуже видно. я рада, що прийшла до неї та вдячна всім вчителям @annavovkyoga @ lenamironenko5 і нехай я зараз займаюся не так часто, як треба, але всьому кращому у своєму тілі, я зобов’язана своїм йога поводирів.”

Соцмережі відреагували на її пост.

allamazurofficial: “Лідусь, ну Перше твоє фото просто Неможливо НЕ лайкнути! Та ще й таке неймовірне трико! Статуетка богині – Чистої води. А оскільки ти при цьом ще й усміхаєшся – лайкнули Тричі.”

sunnyasha_tata: “Я отетеріла від 3 і 4 фото! Мені соромно, але я навіть ноги не задеру на голову ще й прямо. Ви – мій приклад позитиву і дій! Йогу починала і кидала, але скоро-скоро почну! Поки сап і вже каякінг.”

annavovkyoga: “Лідочка, прекрасна! Рада буті причасною до твого Йога-шляху.”

alena.svet777: “Пітрімую Вас. Ві велика трудядка. ”

strunkinaelena: “Так, теж іду тихенько до дзену. А тут вже таке виробляють.”
pisarchenkoviktoriia: “У підтримку йоги, я її роблю, люблю і вона змінює і зовні та внутрішньо”

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею