(Відео) Лайфхак від Лізи Галкіної для одиноких танців

Author name 10 Липня 2021 в 15:07

Поділитися статтею

Чарівна Ліза Галкіна
Чарівна Ліза Галкіна

Нещодавно Максим Галкін розмістив на своїй сторінці в інстаграм відео, на якому його дочка Ліза показує як навчитися танцювати якщо у вас немає партнера для танців.

Багато людей хочуть навчитися танцювати. Вони відвідують уроки танців. Інших вчать танцювати будинку мами або бабусі. Звичайно, щоб правильно і ритмічно рухатися під час танцю потрібно, щоб вас хтось спочатку навчив.

Деякі люди вчаться танцям тривалий час. Просто вони не відразу схоплюють саму суть танцю. Іншим досить один раз показати та вони відразу на льоту хапають ідею і потім вже після пару уроків танцюють самостійно і через деякий час навіть намагаються вчити інших придбаним навичкам.

Особливо радіють батьки, коли їхні діти навчилися танцювати. Адже це необхідно не тільки на святі в школі, але і надалі на танцях зі своїм обранцем. Адже хочеться показати всім, що ти вмієш танцювати та вмієш це непогано.
У сім’ї Алли Пугачової та Максима Галкіна дітей навчають різних наукам і премудростям.

Симпатична Ліза Галкіна

Так нещодавно Максим Галкін розмістив на своїй сторінці в інстаграм відео, на якому його дочка Ліза показує як навчитися танцювати якщо у вас немає партнера для танців. Виявляється це просто. Потрібно взяти будь-яку куртку і тримаючись за рукава представляти, що це руки вашого партнера по танцях. Ось і все – питання знято.

Подивіться і ви цей лайфхак від Лізи Галкіної. Дівчинка придумала дивно простий вихід з цієї ситуації. Тепер можна вчитися танцювати без партнера. А потім коли ви навчитеся, то вже не соромно буде потанцювати та другом або своєю подружкою.

Як вам лайфхак від Лізи Галкіної – сподобався? Беріть собі на озброєння для своїх дітей чи онуків.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею