Новий, річний наряд Наді Дорофєєвої схвилював шанувальників (Фото)

Струнка фігура, плямистий топік і коротка спідниця. Відразу впадає в око. Такий фігурі можна тільки позаздрити.

Вже середина літа, і спека не спадає. Люди одягаються відповідно легко і щоб відчувати себе комфортно і найголовніше, щоб не було жарко.

Звичайно законодавці моди як завжди залишаються представники шоу-бізнесу. Вони задають тон. Адже шанувальники та просто звичайні люди в соцмережах і на сцені дивляться як вони одягаються і намагаються бути схожими на своїх кумирів. А як одягаються представники шоу-бізнесу в повсякденному житті. Це багатьох цікавить.

Засоби масової інформації, звичайно надають таку можливість – побачити як одягаються зірки у себе вдома. Але і вони самі розміщують в соцмережах фотографії де демонструють своє вбрання.

Так нещодавно Надя Дорофєєва розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, на якій вона одягнена по-літньому. Вона підписала під фото”, Як я люблю літо!”

Струнка фігура, плямистий топік і коротка спідниця. Відразу впадає в око. Такий фігурі можна тільки позаздрити. Чи не соромно надіти коротку спідницю. Найголовніше, щоб було все зручно і не жарко.

Шанувальники Наді Дорофєєвої відреагували на цю фотографію своїми постами. Вони констатували, що вона вигляди нереально красивою і привабливою. Інші написали, що якщо Надя Дорофєєва любить літо, то вони люблять її – Надю Дорофєєву!
Хтось згадав, як Надя Дорофєєва виглядає на концерті.
Інша жартома написала у відповідь на пост Наді Дорофєєвої “Як я полюбила Надю!”

Літо – воно завжди улюблена пора року.
А для Вас яка пора року найулюбленіша?

spot_img

Схожі статті

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!

Нічого смажити та запікати не треба: готую рулет зі свинячої рульки. Виходить смачніше за домашню ковбасу!

Спробуйте рецепт рулету зі свинячої рульки! Ця домашня смакота підходить для приготування бутербродів і стане чудовою альтернативою ковбасі.