(Відео) Як це було: Тіни Кароль розкрила секрет її крутого концерту

Прослухайте інтерв'ю, яке дала Тіна Кароль. Це цікаво і цікаво. Можливо ви з іншого боку дізнаєтеся чарівну співачку.

Як зірки готуються до своїх концертів? Скільки вони приділяють цього часу і як вдається їм долати всі підводні камені в підготовці до концерту? Ці питання цікавлять шанувальників. Адже вони на кожному концерті свого кумира бачать вже тільки кінцеву частину. Це концерт у всій красі.

Все відрежисировано як по нотах. А скільки праці потрібно було докласти, щоб прийти до кінцевого результату знають тільки організатори концерту і безпосередньо зірки, які в ньому беруть участь.

Це важкий процес. І його мало хто розкриває, адже тут є свої нюанси та секрети. Давати інтерв’ю не багато зірок погоджуються з цього питання.

Тіна Кароль нещодавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм відео, де сміючись відверто дала коротке інтерв’ю як проходить її підготовка до концерту. Як розповіла співачка, немає однакових концертів.

Чарівна Тіна Кароль

Підготовка кожного концерту – це індивідуальне заняття. Воно залежить від багатьох складових. Бувають невдачі, курйозні речі та звичайно смішні. Таке життя представників шоу-бізнесу і з цим нічого не поробиш. Але це життя подобається талановитої та популярно співачці, якої є Тіна Кароль.

Прослухайте інтерв’ю, яке дала Тіна Кароль. Це цікаво і цікаво. Можливо ви з іншого боку дізнаєтеся чарівну співачку.
Як завжди, з приємною посмішкою і чарівністю, яке притаманне тільки Тіні Кароль, вона розповіла про підготовку до концерту.

Як вам інтерв’ю? Сподобалося?

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.